Netflixowy „Witcher” skupiać się ma nie tylko na postaci Geralta, ale także w równym stopniu – i to już od samego początku historii – na Ciri i Yennefer. Dotychczasowe zwiastuny pokazywały co prawda sekwencje z walką na miecze, ale nigdy jeszcze na taką skalę – w nowym filmie możemy bowiem rzucić okiem na pierwszą dużą bitwę. Jest to serialowa interpretacja inwazji Nilfgaardu na Cintrę.

W najnowszym zwiastunie zobaczymy oczywiście Geralta, Yennefer oraz Ciri, wokół której skupia się przedstawiona historia. Możemy też zobaczyć serialową wersję czarodziejki Fringilli Vigo.

Ostatnio w Sieci pojawiły się także inne materiały związane z serialem. Wśród nich możemy znaleźć m.in. ponad 10-minutowy film, w którym Lauren Hissrich – producentka wykonawcza „Wiedźmina” opowiada o przedstawionym w nim świecie. Inne wideo przedstawiają Geralta, Ciri i Yennefer. W Internecie można też już znaleźć kilka utworów z soundtracku.

Serialowy „Wiedźmin” będzie miał premierę w serwisie Netflix 20 grudnia tego roku. W tytułową rolę wcieli się Henry Cavill. Anya Chalotra zagra Yennefer, Freya Allan – Ciri, a Anna Shaffer – Triss.

PS. Cokolwiek by się działo, nie dotykajcie Płotki! ;)


Posłuchaj nas!