Wiedźmin 3 na PC za darmo dla posiadaczy gry na Xboxa i PS4

Opublikowano 17.06.2020 15:34 Aktualizacja: 17.06.2020 15:48 -


Takie promocje to ja lubię. CD Projekt odpalił właśnie akcję rozdawania za free gry Wiedźmin 3 na PC dla tych, którzy mają już egzemplarz na konsole PS4 lub Xbox.

Wszystko w ramach promowania nowej apki GOG Galaxy, która ma gromadzić gry z wielu platform. Co więcej - jeśli mamy grę na PC, ale zakupioną z innych źródeł niż GOG, to również dostaniemy darmowy egzemplarz.

Wiedźmin 3 za darmo na PC

Promocja ta obowiązuje do 23 czerwca, zatem warto się pospieszyć. Jeśli macie dobre maszyny (a nawet jeśli nie to też) - łapcie aplikację pod tym linkiem. Po połączeniu konta GOG z kontem na PS4 lub Xbox - otrzymamy grę.

O grze:

Jesteś wiedźminem, zawodowym zabójcą potworów, najemnikiem. Wyszkolono cię już w dzieciństwie i poddano mutacji, abyś zyskał nadnaturalne zdolności, siłę i refleks. Wiedźminom lud nie ufa, choć stanowią przeciwwagę dla nękanego przez potwory świata, w którym żyją. Jesteś tułaczem, zawsze w drodze, podążasz za tragediami ludzi, aby rozwiązać ich problemy - jeśli dobrze zapłacą. Aktualnie wykonujesz swój najważniejszy jak do tej pory kontrakt: musisz odnaleźć dziecię przepowiedni, żywą broń, klucz do ocalenia lub zniszczenia tego świata. Podejmiesz decyzje, które wykroczą poza zwykłe dobro i zło i zmierzysz się z ich daleko idącymi konsekwencjami.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon" to napędzana przez fabułę gra RPG nowej generacji z otwartym światem - osadzona w przeżywającym trudności i moralnie problematycznym uniwersum fantasy. Otwarty świat "Wiedźmina", stworzony do nieograniczonego podróżowania, wyznacza nowe standardy w kwestii rozmiaru, głębi i złożoności. Przemierzysz ogromny otwarty świat, który obfituje w miasta kupieckie, niebezpieczne, górskie przełęcze i zapomniane pieczary. Tylko najlepsi przetrwają - wchodź w interakcje ze zdradzieckimi generałami, oszukańczymi wiedźmami i zdeprawowanymi członkami rodziny królewskiej, zapewniając im swoje usługi, a następnie zainwestuj swoje nagrody w ulepszenie wyposażenia lub wydaj je na nocne przyjemności.

źródło i opis gry: GOG.com

Wieści z Rozładowani.pl