Wiedźmin 3: Dziki Gon w odświeżonej wersji wskoczy na PS5, Xbox Series X i PC

Opublikowano 4.09.2020 13:13 -


Na tę wiadomość czekali fani Wiedźmina. Wszyscy mówią o nowej generacji konsol, o grach, jakie mają się tam pojawić (umówmy się - na razie nic nie powala), ale co ze starymi grami? Okej, PS5 oferuje wsteczną kompatybilność, ale pamiętajmy, że taki Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już... 5 lat. Dlatego CD Projekt Red przychodzi z wersją odświeżoną kultowej już gry.

Nowa wersja trafi na konsole nowej generacji PS5, Xbox Series X, a także na pecety. Co najważniejsze - posiadacze oryginałów doczekają się bezpłatnego upgrade'u do wersji odświeżonej.

thewitcher.com pl 1599209940

Pracujemy nad edycją gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przeznaczoną na konsole i komputery nowej generacji!

Stworzona z myślą o najnowocześniejszym sprzęcie do gier, edycja zawierać będzie grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, oba dodatki oraz komplet wydanych DLC. Całość rozbudowana zostanie o szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych, m.in. wsparcie ray tracingu oraz szybsze czasy ładowania gry.

Nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi do sprzedaży na PC, Xbox Series X i PlayStation 5, a dotychczasowi posiadacze gry na PC, Xbox One i PlayStation 4 będą mogli skorzystać z ulepszeń dzięki darmowej aktualizacji.

-możemy przeczytać na oficjalnej stronie thewitcher.com.

Darmowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon

Z wypowiedzi CD Projekt Red wynika, że posiadacze aktualnie wersji na PS4 i Xbox One otrzymają darmową aktualizację. Jest to zatem znakomity argument do zakupu już teraz wersji na starsze konsole, gdyż na pewno są one aktualnie w dość dobrych cenach.

źródło: thewitcher.com

Wieści z Rozładowani.pl