"Wiedźmin 3: Dziki Gon" dołącza do Xbox Game Pass przed premierą serialu

“Wiedźmin 3: Dziki Gon” dołącza do Xbox Game Pass przed premierą serialu

Opublikowano 18.12.2019 12:09 -


Wielka premiera najnowszego serialu o wiedźminie na Netflixie już w piątek. Zapewne wielu z Was nie może doczekać się ekranizacji popularnych powieści Sapkowskiego, jednak zanim nastąpi ten moment, Microsoft postanowił przygotować specjalną ofertę dla fanów serii.

W czwartek, 19 grudnia, w usłudze Xbox Game Pass pojawi się Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oznacza to, że posiadacze subskrypcji będą mogli wejść w odpowiedni klimat już dzień wcześniej. A to oczywiście niejedyna pozycja, jaka pojawiła się wśród nadchodzących nowości. Comiesięczna subskrypcja Xbox Game Pass daje użytkownikom dostęp do wszystkich gier znajdujących się w ofercie. Co jakiś czas lista jest aktualizowana, dzięki czemu nie ma mowy o utracie zainteresowania usługą. Tym razem padło na Wiedźmina od CD Projekt RED, który może odnieść ponownie duży sukces ze względu na nadchodzącą premierę serialu na Netflixie. Mimo że nie są one usadowione w tym samym miejscu fabularnie, na pewno nie zabraknie osób zainteresowanych zarówno rozgrywką, jak i ekranizacją.

dziki gon

Ostatnia część cyklu, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon

Polskie studio CD Projekt RED zaprezentowało ostatnią część sagi w 2015 roku. Wiedźmin 3 jest dostępny zarówno w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xboxa One, dzięki czemu przygody Geralta z Rivii mógł poznać cały świat. W październiku gra trafiła także na Nintendo Switch i dość szybko znalazła wielu fanów wśród użytkowników sprzętu. Dziki Gon jest kontynuacją losów wiedźmina, który wreszcie odzyskuje swoją pamięć i nie zamierza dołączyć do żadnej ze stron konfliktu. Jego celem staje się odnalezienie swoich bliskich – między innymi Ciri i Yennefer – oraz dzikiego gonu.

Na szczęście studio zapowiedziało wypuszczenie zarówno darmowych aktualizacji do gry, jak i płatnych dodatków, które mogą znacznie urozmaicić rozgrywkę. Wśród nich znalazły się już Serce z kamienia oraz Krew i wino – przez wielu graczy uznane za znacznie lepsze od oryginału.

Pozostałe propozycje od Microsoftu na najbliższy czas

W tym tygodniu do Xbox Game Pass ma trafić wiele świetnych produkcji, nie tylko Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wczoraj swoją premierę miała gra Untitled Goose, a już 19 grudnia do listy dołączą również Life is Strange 2: Epizod 5 czy Pillars of Eternity. Jeśli posiadacie więc wykupioną subskrypcję, to koniecznie skorzystajcie z okazji, by poznać przygody Geralta w trzeciej części sagi.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl