Widzieliście już teaser drugiego sezonu Punishera?

Widzieliście już teaser drugiego sezonu Punishera?

Opublikowano 4.01.2019 21:10 Aktualizacja: 13.06.2020 13:46 -


Kilka dni temu Netflix wypuścił pierwszy teaser drugiego sezonu „Punishera”, a wczoraj ukazała się minutowa zapowiedź serialu. Wiemy już, że jego bohater nie zrezygnuje z roli mściciela. Co więcej, doczeka się nowego (nowej wersji?) przeciwnika.

Castle spalił ułaskawienie, które otrzymał pod koniec pierwszego sezonu, co oznacza, że nie rezygnuje z roli Punishera. Jak dalej potoczą się jego losy oraz czy Billy Russo będzie stanowił w swoim zamaskowanym wcieleniu dla protagonisty jakąś sensowną przeszkodzę, dowiemy się już 18 stycznia.

Pierwszy sezon Punishera został w większości dobrze przyjęty przez krytyków, którzy chwalili wiarygodnie przedstawioną przez Jona Bernthala postać Punishera. Zgadzam się z tym zresztą w pełnej rozpiętości. Wydaje mi się w ogóle, że pod względem psychologicznego skomplikowania jest to najlepiej poprowadzona w tym uniwersum historia antybohatera.

„Punisher” to również jedna z niewielu oryginalnych serii Netflix i Marvel pozostawionych na platformie po odwołaniu wielu innych produkcji, w tym „Luke Cage”, „Iron Fist” czy „Daredevil”. „Jessica Jones” i „Punisher” to ostatnie dwa seriale, które rozwijają się w ramach partnerstwa Marvela i Netflixa.

Nie jest jasne, czy „Luke Cage”, „Daredevil” oraz „Iron Fist” będą kontynuowane planowanej nowej platformie Disneya, ale Marvel potwierdził, że „Daredevil” doczeka się jakiegoś rodzaju przedłużenia swojej historii.

Wieści z Rozładowani.pl