WhatsApp z nową funkcją - aplikacja posprząta zdjęcia na Twoim smartfonie

Opublikowano 5.11.2020 8:09 Aktualizacja: 14.11.2020 10:48 -


WhatsApp potrafi namieszać w naszych galeriach, szczególnie, jeśli mamy ustawione automatyczne dodawanie przesyłanych zdjęć do naszej biblioteki. Przesyłane screeny, memy i inne fotki szybko zaśmiecają nasz album na smartfonie. Teraz jednak łatwiejsze będzie posprzątanie tego bałaganu, wraz z nową aktualizacją aplikacji WhatsApp.

Na pewno wielokrotnie przymierzaliście się do zrobienia porządku w albumie ze zdjęciami. Mam podobnie i szybko mi się odechciewa, kiedy patrzę ile tego jest. Po prostu brakuje czasu na konkretne porządki.

WhatsApp - aktualizacja robi porządki w albumie

Nowa aktualizacja posiada dość ciekawą funkcję. Szybko dzieli ona nasze multimedia na dwa rodzaje: te, które są większe niż 5 MB i te, które przekazywane były już wielokrotnie.

Sprzątanie na WhatsAppie jest teraz łatwiejsze i dostępne z poziomu apki. Wystarczy wejść w Ustawienia i Wybrać Zarządzanie pamięcią masową w zakładce Pamięć. Tam otrzymamy zupełnie nowy wygląd i możliwości. Przejrzymy pliki przed ich usunięciem, a także hurtowo je oznaczymy.

Codziennie poprzez aplikację WhatsApp przesyłane jest miliony materiałów multimedialnych. Powoduje to niezły bałagan na naszym telefonie, dlatego nowa funkcja może być bardzo przydatna.

Zobacz także: Tapety na telefon. Gdzie szukać? Oto lista!

Aktualizacja powinna stopniowo pojawiać się w kolejnych krajach jeszcze w tym tygodniu. WhatsApp jest obecnie jedną z bardziej popularnych aplikacji służących do komunikacji. Zapewnia przesyłanie materiałów multimedialnych bez znacznej kompresji, jak to bywa np. w przypadku Messengera od Facebooka, gdzie jakość zdjęć, które przesyłamy, pozostawia wiele do życzenia.

Wieści z Rozładowani.pl