Trzeci sezon Westworld pojawi się 15 marca, a HBO opublikowało właśnie zwiastun, który nasuwa więcej pytań, niżeli było po zakończeniu poprzedniego sezonu.

Zaprezentowany filmik zaczyna się od pokazania powodów zbliżającej się apokalipsy. Zaczyna się od impeachmentu prezydenta, następnie druga wojna domowa w Rosji, pełno katastrof ekologicznych itd. Jak zapewnia współtwórca serii, Jonathan Nolan, który zabrał głos na ubiegłorocznym Comic-Con, nowy sezon został zainspirowany Blade Runnerem Ridleya Scotta i będzie skupiony wokół dystopijnej przyszłości.

„Dystopia może wyglądać całkiem pięknie na świecie. Tylko dlatego, że świat jest skorumpowany w środku, nie oznacza, że nie można tego zamaskować, by wyglądał ładnie. Szukamy wersji dystopii takiej, której nie widzieliśmy wcześniej”.

Drugi sezon Westworld dał nam sporo odpowiedzi na pytania, które nurtowały fanów po finale debiutanckiej części. Oczywiście jednocześnie otwarto kolejne drzwi, na kolejne historie i wątki, które będą kontynuowane w sezonie trzecim. Zobaczymy w nich takich aktorów jak Evan Rachel Wood jako Dolores, Thandie Newton jako Maeve, Ed Harris jako Mężczyzna w czerni, Jeffrey Wright jako Bernard, Tessa Thompson jako Charlotte i Luke Hemsworth jako Stubbs.