Zobaczcie, co jest do obejrzenia na Netflix.

Jak co tydzień bierzemy się za przegląd nowości Netflix. Tutaj jak zwykle wpadło sporo pozycji – są powroty, ale także zupełne świeżynki.

R E K L A M A

Weekend zapowiada się dość deszczowo i wietrznie, dlatego zalecam siedzenie w domu, izolację i odpalenie Netflixa. Tam mnóstwo seriali i filmów. Jeśli chcecie zobaczyć seriale na poprawę humoru to zajrzyjcie do mojego TOP 5.

Nowości Netflix na weekend

Dopasowani

Gdy badaczka DNA odkrywa sposób na to, jak znaleźć idealną drugą połowę, i otwiera nowy serwis randkowy, spirala uczuć — i kłamstw — zaczyna się nakręcać coraz bardziej.

Dzień na tak

Rodzice, którzy zwykle mówią „nie”, niespodziewanie zgadzają się na najbardziej szalone pomysły dzieci — przez jeden pełen przygód „dzień na tak”.

Mała

Koszmarna szefowa zostaje zmieniona w nastolatkę i musi wrócić do szkoły. Kierownictwo w firmie przejmuje jej udręczona asystentka.

Papierowe życie

Mehmet, chory pracownik stambulskiej sortowni odpadów, zaczyna opiekować się biednym chłopcem. Ta zmiana zmusza go do powrotu do własnego traumatycznego dzieciństwa.

Mucize

Nauczyciel Mahir zostaje wysłany do odległego górskiego miasteczka, gdzie pomaga jego mieszkańcom zbudować szkołę i przynosi im nadzieję w trudnych czasach.

Jesteś dla mnie wszystkim

Gdy jego dawna dziewczyna pojawia się z niemowlakiem na rękach, niedojrzały Sedat podejmuje się roli ojca i próbuje stworzyć wymarzony świat dla swojej córeczki.

Cieśnina Block Island

Gdy tajemnicza siła zaczyna zabijać mieszkające na wyspie zwierzęta i zagrażać życiom ludzi, rodzina pewnego rybaka musi stawić czoła mrocznej prawdzie.

Sabat sióstr

Kraj Basków, rok 1609. Chcąc odwlec termin swojej egzekucji, grupa oskarżonych o uprawianie magii kobiet zwabia inkwizytora na sabat czarownic.

Diler

Przybycie do dzielnicy rządzonej przez gangi dwóch filmowców, którzy chcą nakręcić klip dla rapera, powoduje konflikt. Mocny serial zrealizowany techniką found footage.

Dom czy ślub

Organizatorka ślubów i agentka nieruchomości walczą o serca i pieniądze przyszłych małżonków. Czy narzeczeni wybiorą wesele jak z bajki, czy wymarzony dom?

Last Chance U: Koszykówka

„Last Chance U” trafia na parkiet w East Los Angeles, gdzie trener z silnymi przekonaniami dowodzi drużyną młodych mężczyzn z dużymi nadziejami na karierę.

Królowe zbrodni

W 1978 roku trzy żony gangsterów przejmują kontrolę nad Hell’s Kitchen, ale ich pozycji zagrażają niebezpieczni ludzie z kręgów irlandzkiej mafii — i nie tylko oni.

Opowiastka o obiboku

Nauczyciel matematyki próbuje przestać romansować z innymi kobietami, gdy jego dziewczyna, z którą tworzy otwarty związek, zachodzi w ciążę.