Weekend nowości na Netflix - zobacz, co obejrzeć

Weekend nowości na Netflix – zobacz, co obejrzeć

Opublikowano 31.01.2020 13:00 Aktualizacja: 13.06.2020 13:51 -


Doczekaliśmy się piątku, a tym samym końca stycznia, pierwszego miesiąca nowego 2020 roku. Szybko zleciało, bo mam wrażenie, że chwilę temu świętowaliśmy Nowy Rok. W serwisach VOD bezapelacyjnie króluje Netflix, a tam, jak co tydzień sporo nowości.

W serwisie pojawiło się kilka pozycji filmowych, ale także serialowych. W styczniu królował drugi sezon “Sex Education”, a co Netflix przygotował nam na początek lutego?

37 sekund – film (2020)

Ograniczona przez zobowiązania wobec rodziny i społeczeństwa młoda twórczyni mangi rozpoczyna niekonwencjonalną podróż ku seksualnej wolności i osobistemu wyzwoleniu.

Gang z Antyli – film (2016)

Francja, lata 70. XX w. Rozczarowany życiem imigrant z Karaibów dołącza do grupy kierujących się ideałami gangsterów. Wkrótce odkrywa świat zdrady i przemocy.

Czarny Księżyc – 1 sezon (2020)

Włochy, XVII wiek. Nastoletnia położna dowiaduje się, że wywodzi się z rodu czarownic. Niestety ojciec jej chłopaka poluje na takie jak ona.
W rolach głównych: Antonia Fotaras,Giorgio Belli,Manuela Mandracchia
Twórcy: Francesca Manieri,Laura Paolucci,Tiziana Triana

Ragnarok – 1 sezon (2020)

W norweskim miasteczku wyniszczonym przez zanieczyszczenia i topnienie lodowców czasy ostateczne są blisko. Tylko postać z legend może pokonać pradawne zło.

Nieoszlifowane diamenty – film (2020)

Jego długi rosną, a wierzyciele tracą cierpliwość. Wygadany jubiler z Nowego Jorku stawia wszystko na jedną kartę. Może mu się udać — o ile przeżyje.

Plagi Breslau – film (2018)

https://www.youtube.com/watch?v=qpwlKH6CRvw

Wrocławiem wstrząsa sprawa zwłok w skórze byka. Prowadząca dochodzenie detektyw odkrywa, że zabójca odtwarza serię egzekucji przeprowadzanych w XVIII wieku.

What the Love! with Karan Johar – 1 sezon (2020)

Z pomocą gości celebrytów i ekipy stylistów Karan Johar zabiera się za przemianę sześciorga singli, którzy szukają miłości.

The Stranger – 1 sezon (2020)

Gdy nieznajoma zdradza mu szokującą informację na temat jego żony, ojciec rodziny Adam Price zaczyna szukać odpowiedzi i wplątuje się w skomplikowaną intrygę.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację