Serwis Netflix nieodzwonie wpisał się w krajobraz współczesności. Sam się niekiedy zastanawiam, jak kiedyś można było funkcjonować bez Netflixa ;). Co więcej – nowości pojawiają się tam dalej z taką regularnością, że ciężko szukać konkurencji.

W tym tygodniu pojawiły się naprawdę porządne produkcje, a już w czwartek wspominałem o nowościach filmowych w serwisie. Piątek to oczywiście kolejna aktualizacja oferty i kolejne premiery – zobaczcie, co oglądać.

Nowości w Netflix na weekend

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 4: Meksyk

Agencja rządowa zatrudnia nastoletniego kierowcę Tony’ego Toretto i jego paczkę, aby przeniknęli do ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez przestępców.

Dlaczego takie jesteście?

Bezkompromisowa satyra na życie dwudziestoparolatków z Melbourne, w której troje przyjaciół próbuje odnaleźć się w świecie pracy, zabawy, randek i szalonych imprez.

Arlo – chłopiec-aligator

Arlo opuszcza dom na bagnach i wyrusza w daleką podróż do Nowego Jorku, aby odnaleźć ojca. Podczas wypełnionej muzyką i przygodami wędrówki poznaje nowych przyjaciół.

Ajeeb Daastaans

Cztery filmy krótkometrażowe podejmujące problem nieszczęśliwych związków, w których niespodziewany impuls powoduje eksplozję tlących się pod powierzchnią emocji.

Into the Beat: Roztańczone serce

Nastoletnia baletnica przypadkiem odkrywa świat hip-hopu i staje przed niemożliwym wyborem: podążać ścieżką wyznaczoną jej przez rodziców, czy za głosem serca?

To: Rozdział 2

27 lat po przerażającym starciu z klaunem Pennywise dorośli członkowie „Klubu frajerów” powracają do miasteczka Derry, aby dokończyć to, co zaczęli.

Nie opuszczaj mnie: 6 historii o prawdziwej miłości

Zrealizowany na przestrzeni roku kameralny i czuły obraz o miłości, w którym sześć par z różnych zakątków świata opowiada o swoich wieloletnich związkach.

New Gods: Nezha Reborn

Zwyczajny dostawca i fan wyścigów motocyklowych trafia na dawnych wrogów. Musi na nowo odkryć w sobie boskie moce, aby uratować bliskich.

Gantz:O

Grupa niedawno zmarłych osób zostaje wskrzeszona i wyposażona w najnowszą broń do walki z potworami. Od ich współpracy zależy przyszłość Tokio i Osaki.

Hello, Me!

Jest przekonana, że w jej szarym, pozbawionym sukcesów życiu nic się już nie wydarzy, jednak spotkanie z pełną werwy samą siebie sprzed lat może wyrwać ją z letargu.

Ride or Die

Rei pomaga kobiecie, którą kocha od lat, uciec od męża tyrana. W czasie ucieczki zapłonie między nimi ogień uczuć.


Posłuchaj nas!