Webhosting.pl zawiesza działalność

Webhosting.pl zawiesza działalność

Opublikowano 27.07.2012 9:59 - 3


Wczoraj nie tylko OLT Express zakończyło swoją działalność. Zrobił to także najpopularniejszy polski serwis związany z tematyką technologii WWW, mianowicie serwis webhosting.pl.

Osobiście bardzo żałuje, gdyż był to jeden z nielicznych serwisów, w których informacje i wiadomość mocno uderzały w moje zainteresowania. Serwis pozostanie jednak widoczny w sieci, jednak zaprzestanie być aktualizowany. Sytuacja ma się zmienić, gdy tylko znajdą się osoby, które podejmą się przejęcia serwisu. Oby nastąpiło to wkrótce.

Drodzy czytelnicy! Z przykrością informujemy, że z dniem 26.07.2012 serwis Webhosting.pl zawiesza swoją działalność. Zaprzestajemy regularnej aktualizacji serwisu, lecz jego bieżąca zawartość zostanie zachowana. Nadal będzie działało forum dyskusyjne oraz nasz profil na facebooku. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zaangażowanie w rozwój serwisu i aktywną obecność na forach. Obecnie trwają poszukiwania podmiotu chcącego przejąć Webhosting.pl i zająć się jego prowadzeniem. Jeśli wśród Was są chętni do kompleksowego poprowadzenia serwisu, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@webhosting.pl. Jesteśmy przekonani, że Webhosting.pl niebawem wznowi działalność w nowej formule. Do zobaczenia!

Wieści z Rozładowani.pl