Watch Dogs 2 za darmo na PC - bierzcie i grajcie!

Opublikowano 13.07.2020 20:35 -


Takie weekendy to ja lubię. W zasadzie już po weekendzie, ale każdy może go przedłużyć darmową grą Watch Dogs 2 od Ubisoft. O tej okazji pisał już ponad tydzień temu Łukasz, a teraz staje się to faktem.

Ubisoft udostępnił grę w ramach Ubisoft Forward. Jest to specjalny event, na którym firma prezentuje najnowsze produkcje. Watch Dogs 2 jest już do pobrania w Uplay pod tym linkiem. Idealna gra na rozpoczęte właśnie wakacje.

WATCH DOGS 2 – OPIS GRY

W 2016 roku w kilku amerykańskich miastach został zaimplementowany ctOS 2.0, zaawansowany system operacyjny sterujący siecią miejskiej infrastruktury, który miał zwiększyć bezpieczeństwo na ulicach. Zagraj jako Marcus Halloway, genialny młody haker mieszkający w kolebce rewolucji technologicznej nad zatoką San Francisco.

Dołącz do DedSecu, słynnej organizacji hakerskiej i ujawnij zagrożenie stwarzane przez ctOS 2.0, który służy skorumpowanym korporacjom do monitorowania i manipulowania ludźmi na masową skalę. Znając się na hakerce i mając u boku DedSec, przeprowadź Atak Stulecia, zniszcz ctOS 2.0 i zwróć wolność tym, którym najbardziej się ona należy: zwykłym ludziom.

Podczas wydarzenia Ubisoft Forward pokazane zostaną także nowości. Fani czekają przede wszystkim na “Assassin’s Creed: Valhalla”, “Watch Dogs: Legion”, i “Hyper Scape”. O nowościach i zapowiedziach napiszemy zbiorczo w osobnym tekście już jutro.

Źródło i opis gry: Ubisoft

Wieści z Rozładowani.pl