W stolicy ekipa serialu zagości jednak na krótko, bo już w przyszłym tygodniu przeniesie się w malownicze Bieszczady. To właśnie między innymi klimatem bieszczadzkich krajobrazów serial przysporzył sobie rzeszę fanów. Cała produkcja 3. sezonu ma potrwać pięć miesięcy i zakończy się w czerwcu.

Najnowszy sezon wyreżyseruje Olga Chajdas, która miała swój udział także przy reżyserii 1983, czyli polskiego serialu Netflixa. Bogumił Lipski wyprodukuje ten sezon, natomiast scenarzystami są Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek.

Wataha z 3 sezonem! Wielki powrót na HBO

Na ekranie pojawią się oczywiście znani z poprzednich części: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jarosław Boberek, a także Piotr Żurawski.

Po sukcesie Ślepnąć od świateł, HBO Europe decyduje się na kolejną polską produkcję, a w zasadzie na jej kontynuowanie. Drugi sezon serialu Wataha był wyświetlany w 19 krajach Europy, za pośrednictwem właśnie HBO Europe. Prezentowany był na wielu festiwalach w Europie, zdobył także wiele nagród, m.in. Nagrodę Orła, przyznawaną przez Polską Akademię Filmową.

Na razie nie jest znana data premiery sezonu 3.


Posłuchaj nas!