"Warhammer Odyssey" zmierza na smartfony

“Warhammer Odyssey” zmierza na smartfony

Opublikowano 30.08.2019 11:27 -


W ostatnim czasie wiele gier pojawiających się na smartfonach to wersje znane z większych ekranów. Tym razem dla miłośników gry na telefonach czeka Warhammer Odyseey.

Games Workshop to firma odpowiedzialna za stworzona uniwersum Warhammer. Tym razem firma sięga po graczy chętnych na rozgrywkę za pomocą telefonu. Co ważne Warhammer Odyssey będzie grą MMORPG.

Tylko dla Androida i iOS

Games Workshop nie zdradził dokładnych szczegółów o grze. Na razie wiemy, że gra odbywać się będzie w mieście Marienburg i pobliskich lokacjach. Gra zaoferuje do wyboru 6 klas postaci: High Elf Archmage, High Elf Shadow Warrior, Human Witch Hunter, Human Warrior Priest, Dwarf Slayer oraz Dwarf Engineer. 

Warchammer Odyssey

Oczywiście każda klasa zaoferuje unikalny sposoby rozgrywki. Oprócz budowania swojej postaci, gracz będzie mógł mógł łączyć siły z przyjaciółmi w grupach, poznawać nowych graczy oraz handlować.

Wiemy też, że gra będzie stałe rozwijana i z czasem udostępniane będą nowe epizody. Domyślam się, że nowy Warhammer będzie bezpłatny, ale wprowadzi system mikropłatności. To, co bardzo mnie ciekawi to to, czy gra pozwoli na pojedynki PvP. Mam taką nadzieję, bo już wiem, komu chciałbym skopać tyłek w tym uniwersum ;)

Warhammer Odyssey

Jeśli chcecie być na bieżąco śledźcie któryś z kanałów Warhammer Odyseey. Więcej informacji już wkrótce obiecali udostępnić twórcy gry również na oficjalnej stronie pod adresem: https://warhammerodyssey.com

Tam znajdziecie też formularz, który w przyszłości umożliwi Wam dostęp do wersji Beta gry. 

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację