Jeśli jesteś zdziwiony, to masz dokładnie tak samo, jak ja. Dostałem dzisiaj mejla z informacją o tym, że startuje jutro w ramach Allegro akcja Smart Week, gdzie będzie można kupić sporo przecenionych sprzętów. Jeden jest szczególnie ciekawy – Macbook Air.

Może sam sprzęt w dobie dobrych alternatyw, to dość leciwa konstrukcja, bo oczywiście mówimy o tym sprzed ostatniego liftu. Mimo wszystko promocja wygląda naprawdę ciekawie, aż skusiłem się kliknąć, będąc przekonanym, że to typowy wabik, na ściągnięcie zainteresowania i najpewniej sprzedają całe 5 sztuk. Nic bardziej mylnego, oferta pokazuje 377 sztuk!

Zrzut ekranu 2019 09 29 o 20.34.55

Allegro podkreśla, że ze względów na to, by każdy miał szansę złapać swój egzemplarz, zostanie wprowadzone ograniczenie, do kupna jednej sztuki per zamówienie.

Allegro Smart! Week to tygodniowy festiwal promocji z tysiącami produktów w cenach obniżonych nawet o 70%, tylko dla posiadaczy Allegro Smart!. Dzięki tej usłudze nie tylko podczas tego tygodnia, ale także na co dzień, masz szansę znaleźć wyjątkowe oferty dla siebie, oszczędzając również na wysyłce.

Pragniemy, by każdy miał szansę skorzystać z Limitowanej Smart! okazji. W związku z tym, dla tej oferty, wprowadziliśmy ograniczenie zakupu tylko jednej sztuki (lub zestawu) towaru.

Parametry Mac Book Air 13 MQD32ZE/A:

  • Typ: ultrabook
  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Typ dysku twardego: SSD
  • Pojemność dysku twardego: 128 GB
  • Kolor: srebrny
  • Waga: 1,35 kg
  • Wymiary: 32,5 cm x 22,7 cm x 1,7 cm

Sprzedaż Macbook Air startuje w poniedziałek 30.09 o godzinie 14:00. Jeśli planowaliście zakup tego sprzętu, to myśle, że warto się przygotować i go po prostu kupić, jeśli tylko zdążycie. Jestem przekonany, że sprzęt ten rozpłynie się w mgnieniu oka.

Oczywiście w ramach Smart Week, okazji jest więcej wszystkie możecie znaleźć tutaj. W najbliższych dniach będzie można kupić w lepszej cenie, chociażby elektryczną hulajnogę o Xiaomi czy MiBand4.

Koniecznie dajcie znać, jeśli kupicie swój egzemplarz albo jak będziecie śledzić wyprzedaż. Stawiam, że po 2 minutach nie będzie pojedynczej sztuki.