W oczekiwaniu na recenzje GoPro Hero 8 Black vs DJI Osmo Action, mam dla Was video test

W oczekiwaniu na recenzje GoPro Hero 8 Black vs DJI Osmo Action, mam dla Was video test

Opublikowano 3.11.2019 21:17 Aktualizacja: 4.11.2019 7:32 -


Odkąd podjąłem decyzje o kupnie GoPro, mocno wsiąkłem w rynek kamerek sportowych, zastanawiając się, czy ta kultowa marka to jedyna alternatywa dla moich potrzeb. Los chciał, że kilka dni później DJI ogłosiło Osmo Action, który przyniósł powiew świeżości na rynku, na którym dominowało GoPro. Teraz w moje ręce trafiła ósma odsłona ich popularnego sprzętu, który zapowiada się nad wyraz ciekawie.

Przez kończący się właśnie weekend miałem nagrać tony materiałów video, z obu kamerek, by pokazać Wam różnice. Niestety pogoda nie była łaskawa i nie pozwoliła na nagranie wszystkiego, co zamierzałem, tak więc cały misterny plan, pokazania Wam kompleksowego porównania DJI Osmo Action vs GoPro Hero 8 Black legł w gruzach.

GoPro Hero 8 Black trafiło w moje ręce w kilka dni po premierze. Pierwsze wrażenia były dość zaskakujące, bo kamerka miała w mojej skromnej opinii kilka niedoróbek. Pisałem o nich wszystkich w pierwszych wrażeniach Hero 8 Black. Do całego zestawu dojdzie także kolejna ciekawostka. Obie kamerki naładowane do pełna, przeleżały kilka dni nieużywane. Po włączeniu GoPro miała 89% baterii, za to Osmo równe 100%. Wracając jednak do testu, to mam dla Was zadanie.

Przygotowałem jednak drobne porównanie na nasze redakcyjne pierwsze wrażenia. A na nim porównanie obrazu z obu kamerek, nagranych podczas marszu i truchtu. Czas na zadanie dla Was: który obraz podoba Wam się bardziej? Zwróćcie uwagę na stabilizacje i na wszystkie detale.

Zadanie wbrew pozorom może nie być takie łatwe w ocenie. Umówmy się, że przy pełnej recenzji, która powinna pojawić się niebawem, podam Wam informację, który obrazek należy do której kamery :-)

To, który obraz lepszej jakości? Lewy czy prawy? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem z uzasadnieniem swojej decyzji.

Wieści z Rozładowani.pl