W jakim kierunku powinien zmierzać blog? Sonda

W jakim kierunku powinien zmierzać blog? Sonda

Opublikowano 19.10.2011 11:51 - 6


Chciałbym serdecznie Was prosić o udział w sondzie, która ma na celu odpowiedzieć na pytanie: W jaki kierunku powinien zmierzać blog?

Skąd ta inicjatywa? Zauważyłem, ze statystyk, że bardzo chętnie czytacie treści nie do końca związane z tematyką tworzenia stron WWW ale bardziej z technologiami mobilnymi. Wszelkie treści dotyczące Androida, iOS cieszą się ogromną popularnością. Tak się składa, że redaktorzy Kuba i Maciej mają w tej tematyce wiele do powiedzenia, a i ja dorzuciłbym swoje trzy grosze – stąd pytanie do Was, czy to właśnie na ten kierunek powinniśmy postawić.

Serdecznie zapraszam Was do oddawania głosów w sondzie, którą znajdziecie po prawej stronie a na podstawie jej wyników będziemy mogli nakreślić ścieżkę rozwoju bloga a przynajmniej kierunek rozwoju.

Odpowiedzi w sondzie są tylko cztery, więc jeżeli macie propozycje, które można było by w niej umieścić to podzielcie się nią w komentarzach do tego wpisu. Sonda trwa przez miesiąc, tj. do 19.11.2011. Dziękuje z góry za wszystkie głosy.

Wieści z Rozładowani.pl