W Empik.com kupisz sprzęt Apple, Samsunga i Huawei, a Kross, Vobis i Inglot trafią na Empik Marketplace

Opublikowano 8.07.2020 13:50 -


Platforma Empik.com nie kojarzy się już z samymi książkami, ale również z innymi produktami, niczym Poczta Polska. Teraz Empik.com rozwija dział produktów technologicznych oraz marketplace. 

Empik.com pochwalił się rozszerzeniem oferty produktów technologicznych. Będzie można nabyć produkty: Huawei, Philips, Samsung, SONY, Apple, DeLonghi, HP, Motorola oraz MSI na platformie Empiku.

Nowe produkty elektroniczne na Empik.com

Produkty wyżej wymienionych producentów pojawią się w kategoriach: elektronika, smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, komputery, małe AGD oraz ekspresy do kawy. Już teraz w ofercie można znaleźć produkty Huawei. W lipcu mają pojawić się wszystkie smartfony i tablety Samsunga. W tym samym czasie dodane zostaną produkty Apple (konkretnie 50). Kategoria małego AGD zostanie zasilona 150 produktami Philipsa. Natomiast od sierpnia będzie można nabyć laptopy gamingowe MSI. Co ciekawe, na Empik.com będziemy mogli nabyć konsolę PlayStation 5, bo według zapewnień przedstawicieli platformy, ma się na niej odbyć premiera oraz przedsprzedaż nowego urządzenia SONY.

Empik to także marketplace

Warto zauważyć, że Empik.com, to nie tylko sprzedaż własna, ale także marketplace. Do tej części platformy dołączają Kross, Inglot oraz Vobis. Natomiast Tchibo, które już funkcjonuje na Empik.com, rozszerza swoją ofertę. Coraz więcej marek i producentów z różnych branż, nawet specjalistycznych dostrzega duże możliwości sprzedażowe za pośrednictwem marketplace, nie tylko w ramach Empik.com. Spora część branż specjalistycznych rozgląda się za takimi możliwościami na istniejących platformach, a często też tworzą nowe z uwagi na konieczność dotarcia do charakterystycznego klienta, szukającego produktów z danej dziedziny, a nie wszystkiego, co możliwe w jednym miejscu.

Jakoś nigdy Empik.com nie był moim pierwszym wyborem pod względem zakupów internetowych. W ten sposób kupuję głównie elektronikę, która na platformie była, ale zazwyczaj nie to, czego szukałem. Zdarzyło mi się za to kupić na Empik.com książki, ale to było bardzo dawno temu. Ciekawe, czy rozbudowa portfolio produktów elektronicznych sprawi, że Empik.com stanie się pierwszym miejscem, gdzie będziemy sprawdzać ceny i kupować tego typu produkty.

Źródło: Empik

Wieści z Rozładowani.pl