Dzisiaj pojawiły się najnowsze gry, które dostępne są za darmo w ramach abonamentu PS Plus na luty 2021. Możecie już dodać je do swojego konta i pobierać, a jest co!

Tym razem dostaliśmy trzy pozycje na PS5, z czego dwie na PS4. Warto zwrócić uwagę na ostatnią pozycję, czyli Control. Ta została wydana w 2019 roku, a cieszy się bardzo dużą popularnością. Co jeszcze?

PS PLUS: LUTY 2021

CONCRETE GENIE

OSOBISTA HISTORIA, KTÓRA PODNIESIE CIĘ NA DUCHU

R E K L A M A

Ash znajduje magiczny pędzel obdarzony mocą powoływania malunków do życia i podejmuje próbę ocalenia swego rodzinnego miasteczka przed wszechogarniającym mrokiem. Popuść wodze fantazji i wyrusz w podróż po ulicach i dachach Denski. Przywróć opuszczone miasteczko do życia za pomocą pędzla i farby.

• Twórz piękne dzieła sztuki, dzięki którym rozwiążesz rozmaite zagadki.
• Zaprzyjaźnij się z żywiołowymi stworzeniami zrodzonymi z twojej wyobraźni i korzystaj z ich umiejętności.

DESTRUCTION ALLSTARS

CONTROL: ULTIMATE EDITION

Control Ultimate Edition zawiera podstawową grę oraz wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia w jednym, wyjątkowo ekonomicznym zestawie. Federalne Biuro Kontroli zaatakowała niszczycielska istota… Tylko ty posiadasz moc, która może ją powstrzymać. Świat jest teraz twoją bronią w bohaterskiej walce z groźnym przeciwnikiem w niezgłębionym i nieprzewidywalnym otoczeniu. Izolacja zawiodła, a los ludzkości wisi na włosku. Control to wyjątkowo wciągająca i oszałamiająca wizualnie trzecioosobowa gra przygodowa akcji, która zdobyła ponad 80 nagród. Gra łączy otwartą rozgrywkę z charakterystycznym sposobem budowania świata i historii, prezentowanym przez uznanych projektantów z Remedy Entertainment, zapewniając wiele emocji mnóstwo godzin dobrej zabawy.