Volvo już pokazało, teraz cdp.pl udowadnia, że umie w social media!

Volvo już pokazało, teraz cdp.pl udowadnia, że umie w social media!

Opublikowano 29.09.2015 20:06 - 5


Dawno temu w odległej galaktyce…

Początek tygodnia, druga kawa w pracy i chwila przerwy.. myślę.. może po całym dniu w robocie coś bym obejrzał w domu z wybranką.. hmm tylko co? Wchodzę w internety, otwieram swój ulubiony serwis z grami i nie tylko.. następnie myślę nad słowem kluczowym, które zaraz wklepie do wyszukiwarki. Hmm w grudniu będzie nowa część Gwiezdnych Wojen, zaraz, a może kupiłbyś sobie te poprzednie w fajnej jakości na blu-ray/dvd?

Jadę po kolei:

Ep.1- Mroczne widmo, taaak, Qui-Gon, Obi-Wan, Anakin i wyścigi…

Ep.2- Atak klonów, droidy, droidy, droidy!

Ep.3- Zemsta Shitów, tuta… shit, kto to był ten Shit? .. Holy Guacamole! :D

Wrzucam facepalm i robię szybkiego screenshota.

1

Otwieram serwis rudego, uff działa (ostatnio mają jakieś problemy, chyba nie zapłacili za prąd hmm). Otwieram fanpage CDP.PL, (tak, tak, uwielbiam ich) i piszę wiadomość! WRÓC! Nie, żeby sypnąć hejtem, tylko wrzucić info, że mają błąd, ot może poprawią, aaa niech mają i tak pewnie nikt nie odpisze. W swoim życiu posyłałem już kilka takich uwag i facebook nie wyświetlił mi nawet, że wiadomość została przeczytana.

Mija godzina, druga godzina, aa zobaczę, czy chociaż przeczytali – nie! Więc temat olewam. Po jakimś czasie wchodzę na facebooka, żeby odczytać wiadomość od Sebastiana – w stylu, sprawdź nowy artykuł na daily, przeczytałem ją, ale widzę, że jedynka z ikony wiadomości nie znika wtf?

2

Nic dodać, nic ująć, pomijam fakt, że dziś zamiast oglądać sam powywijam mieczem świetlnym! CZAD- dziękuję! Ale odpowiedź i kreatywność osoby siedzącej za social media sklepu CDP.PL godna uznania- mojego na pewno, choć i szefostwo powinno być dumne!

Shit został poprawiony i teraz można kupić trylogię Gwiezdnych Wojen z Zemstą Sithów! o! :)

Pamiętacie akcję z Volvo?

Jakiś czas temu głośno było też za sprawą szwedzkiego producenta samochodów:

Odpowiedź ze strony Volvo pozamiatała internety!

Wiemy skądinąd, że Tomek Atlowski w najbliższą sobotę wybiera się na paintballa. Tomku, co prawda nie mamy…

Posted by Volvo Car Poland on 20 sierpnia 2015

Mam nadzieję, że inni zaczną brać przykład z tych najlepszych, w moich oczach CDP.PL i Volvo, póki co są w czołówce, a reszta? Pamiętajcie, że social media to potężne narzędzia i za ich sterami nie powinni siadać przypadkowi ludzie. To odpowiedzialna praca, ciężka praca i w dzisiejszych czasach niesłychanie ważna! Wymaga dużego zasobu wiedzy, kreatywności i oddania firmie. Szefowe i szefowie, pamiętajcie o tym. Wiem, że żyjemy w czasach, w których ogarnianie social przez firmy traktowane jest po łebkach, albo nie jest odpowiednio wynagradzane. Cieszy mnie fakt, że w tym temacie zaczynamy obserwować zmiany, nie wiem jak sytuacja płac, ale standardy i jakość obsługi lecą w górę, stajemy się coraz bardziej świadomi potęgi mocy jaka drzemie w tych narzędziach!

Jeszcze raz pozdrawiam ekipę CDP, dzięki, niech moc będzie z Wami!

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl