vizify1Konto na Twitterze posiadam raptem od trzech miesięcy. Z początku kompletnie nie potrafiłem załapać pozostałych funkcjonalności prócz pisania, komentowania czy ReTweetu. Pewne rzeczy do tej pory nie wiem do czego służą, jednak testowo założone konto bardzo przypadło mi do gustu i do dziś dzień, skrupulatnie przeglądam wpisy skromnej liczby znajomych jak i ludzi, którzy mnie inspirują. Niesamowite jest złudzenie uczucia bezpośredniego kontaktu.

Zdaje sobie sprawę, że niestety to kapitalne narzędzie jest mało popularne w naszym kraju a szkoda, bo cenie go sobie bardziej niż aktualnie zaspamowanego Facebooka. Z tendencji zauważyłem, że Twitter służy mi do rozmów, głównie o polityce, Google+ dla ciekawostek z branży a sam FB od poczytania o pierdołach wprost od znajomych.

Dziś natknąłem się na dość fajne narzędzie, które pozwoli wyświetlić, skromne bo skromne ale i tak atrakcyjne dla oka statystyki konta na Twitterze. Dzięki niemu ustalimy, ile naszych postów posiada odpowiedzi innych użytkowników czy m.in. ile wpisów dokonaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Co prócz tego? Poznamy osoby z którymi wymieniamy opinie najczęściej czy też dowiemy się jakich słów używamy najczęściej. Polecam wszystkim, którzy konto na Twitterze posiadają, a tych którzy jeszcze nie założyli – polecam nie zwlekać. Mój login to: @zeppastian

R E K L A M A

Vizify