To będzie pierwszy materiał w ramach naszej relacji z IFA 2019, w czystej postaci video. Zgromadziliśmy w trakcie wyjazdu sporo wywiadów z ciekawymi ludźmi, z którymi porozmawialiśmy o ich produktach. Na pierwszy ogień Skullcandy i szybki wywiad odnośnie świetnie rokującego modelu Crusher.

Początkową materiał miał być duży, zbiorczy, ale nikt nie obejrzałby 50min video za jednym razem. Dlatego też podzieliliśmy go tematycznie, produktowo. Dzisiaj o Skullcandy Crusher, które mają nietuzinkowy design i świetną technologią, dzięki czemu słuchając muzyki, masz wrażenie, że na Twoich uszach znajduje się prawdziwy subwoofer.

Największe wrażenie robi zdecydowanie to, co producent ukrył pod nazwą „Sensory Bass”. Zapowiedzi przedstawicieli firmy podczas konferencji prasowej na IFA były szumne: „prosimy, nagrajcie swoje reakcje, gdy pierwszy raz wypróbujecie te słuchawki. Obiecujemy, że będzie warto”. I faktycznie – to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. /więcej w dedykowanym artykule na DailyWeb

R E K L A M A

Skullcany Crusher – to dla nas jedno z większych zaskoczeń na IFA 2019

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wywiadu z technicznym przedstawicielem Skullcandy. Wszystkie materiały są po angielsku, postaramy się jednak na bieżąco je tłumaczyć. Wybaczcie mi też mój angielski, jeśli gdzieś popełniłem gafę ;-)

Pamiętajcie o subie, bo przed nami jeszcze sporo materiałów :-)