[VIDEO] Withings Thermo – nietypowy termometr, który będziesz chciał mieć

HEJ! Rekrutujemy! Dołącz do dailyweb

Marka Withings to jeden z tych producentów, który jest bardzo ukierunkowany w tym, co robi i nie rozmienia się na drobne. To duży trud, bo z pewnością pokus na łatwe pieniądze jest dużo, Ci konsekwentnie robią świetny sprzęt na pograniczu technologii i zdrowia i wychodzi im to naprawdę nieźle. W dzisiejszym teście chciałbym Wam zaprezentować kolejny, bardzo udany produkt – termometr, ale nie byle jaki, w każdym swoim aspekcie. Poznajcie Withings Thermo.

Withings Thermo to sprzęt, który zwraca na siebie uwagę, bo kompletnie nie wygląda jak typowy termometr. Oczywiście popularnej niegdyś rtęciówki zupełnie nie przypomina, ale daleko mu także do tych nieco bardziej nowoczesnych, futurystycznych termometrów mierzących temperaturę ciała w sposób zbliżeniowy. To za sprawą jego kosmicznego designu, którego właściwie nie można przyrównać do niczego.

Sprawdziliśmy Withings Thermo

Spędziłem z nim ostatnie miesiące, ale to mnogie choroby moich dzieciaków sprawdziły go w boju i sprawdził się wybornie. Oczywiście w obliczu ogromnej gorączki dzieciaka i stresu, który za tym idzie, by podać lek w odpowiednim czasie, licząc, że zadziała właściwie, wszystkie opcje smart mają jakby mniejsze znaczenie. Niemniej nie stanowią one przeszkody, a pięknie się komponują w sposób właściwie przezroczysty. Cóż to będę Was więcej bajerował, sami zobaczcie go w akcji. Zapraszam na moją video recenzję Withings Thermo:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.