[video] Recenzja Wahoo Elemnt Bolt - komputer rowerowy, który stał się moim nieodłącznym kompanem, mimo początkowej niechęci

Opublikowano 1.06.2020 16:20 -


W materiale video, który mam nadzieje zaraz obejrzycie, rozpocząłem zdaniem, że będzie o sprzęcie nietypowym, bo ze świata rowerów. Wahoo Elemnt Bolt to sprzęt, bez którego nie wyobrażam sobie treningów czy zwykłych przejażdżek rowerowych, chociaż początki mieliśmy trudne i była to chyba moja pierwsza decyzja zakupowa, co do której miałem tak wiele wątpliwości.

Jako gadżeciarz i fan nowych technologii otaczam się sprzętem, który musi mieć dla mnie wymiar użytkowy i oczywiście musi mi się podobać wizualnie. Wahoo Elemnt Bolt kiepsko spełniał te wymagania, bo o ile nie miałem zastrzeżeń co do samego designu, to funkcjonalność wydawała się przerośnięta jak na moje skromne potrzeby. Poza tym ten ekran, nawigacja? Po co mi to wszystko?!

Zapraszam Was do obejrzenia recenzji jednego z moich ulubionych gadżetów elektronicznych, dającego ogromne możliwości, za które niestety przyjdzie zapłacić. Zapewniam jednak, że nie będziecie żałować pojedynczej złotówki. Video recenzja poniżej.

Ano i zachęcam do zostawienia słynnego suba ;-)

Wieści z Rozładowani.pl