[VIDEO] Recenzja Skullcandy Crusher ANC, słuchawek, które pozwalają 'odczuć' muzykę

Opublikowano 13.01.2020 14:08 Aktualizacja: 24.05.2020 12:45 -


DailyWeb w 2019 roku słuchawkami stało. Zaczynając od TWSów wszelkiej maści, kończąc na komfortowych wokółusznych. Kilka z nich miałem okazje nosić na swojej głowie i każde z nich miały własną cechę charakterystyczną. Skullcandy Crusher ANC jednak zjadają je wszystkie swoim Sensory Bass, który pozwala fizycznie odczuć na własnych uszach uderzenia niskich tonów.

To fenomenalne doświadczenie, które wywołuje zaskoczenie u niczego się niespodziewających osób, którym założy się je na głowę. By opisać je nieco bardziej obrazowo: to tak jakbyście oparli głowę o subwoofer. Doskonała funkcja, która zmienia naprawdę wiele w kontekście grania, oglądania filmów czy oczywiście słuchania muzyki.

Pomyślałem, że tak niebanalny sprzęt zasługuje na swoje własne video i takie też dla Was przygotowałem. Zapraszam Was do wideorecenzji, w której opowiadam więcej o samych słuchawkach. Jak to ze mną zawsze jest, rozgadałem się niemiłosiernie (ale to wszystko przez to, że jest o czym opowiadać).

Zrobiłem wideorecenzję Skullcandy Crusher ANC, słuchawek, które pozwalają fizycznie odczuć słuchaną muzykę. To jeden z moich ulubionych sprzętów w 2019 roku!

Wieści z Rozładowani.pl