Czasami mam fart. Tym razem zdarzyło się tak, bo gdy już przygotowałem pieniądze na GoPro (po krótkim i w sumie nieudanym romansie z YI 4k), nagle na białym koniu wjechały przecieki o tym, że DJI pracuje nad swoją kamerką sportową. Sprzęt miał się pojawić ciągu najbliższych tygodni. Poczekałem i nie żałuję.

Wszystko co najważniejsze znajdziecie w — mam nadzieję — dość kompleksowej video recenzji, którą dla Was przygotowałem. Będzie o genialnej stabilizacji i o świetnym przednim ekranie, który okazał się jeszcze bardziej użyteczny, niż się spodziewałem. Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia materiału i naturalnie do śledzenia nas na Youtube.

Przy okazji

W tym uzupełnieniu nieco o tym, czego nie zdołałem powiedzieć. Przede wszystkim ładowanie baterii przez USB-C, podpiętej do gniazda komputera, to istne szaleństwo. Nie zdołałem nigdy zmierzyć dokładnego czasu ładowania (bo tak szybko się bateria naładowała, sic!), ale jestem gotów stwierdzić, że nie trwało to więcej niż 20 minut! Przy kolejnej rozładowanej baterii będę mierzył czas ładowania z zegarkiem w ręku.

Druga rzecz, o której koniecznie warto wspomnieć, to zdjęcia. Ten malutki aparat z malutką matrycą i malutkim obiektywem robi naprawdę przyzwoite zdjęcia. Oczywiście nie zastąpi on na pewno lustrzanki czy bezluterkowca w Waszej torbie, ale jeśli będziecie chcieli po prostu dobrej jakości zdjęcie, to poradzi sobie on bez najmniejszych problemów.

R E K L A M A

Tutaj macie linki do pełnych rozdzielczości: 1, 2, 3, 4.

W najbliższych tygodniach pojawi się jeszcze kilka materiałów. Chciałbym na pewno porównać bezpośrednio GoPro Hero 7 z DJI Osmo Action, ale po obejrzeniu tony materiałów porównawczych, chyba domyślam się odpowiedzi na pytanie o to, która kamerka jest lepsza i przede wszystkim w jakich obszarach.

Następnie na ruszt pójdzie DJI Osmo Pocket, który jest dla mnie wielką niewiadomą. Tym bardziej że odnoszę wrażenie, iż jakość z Pocketa jest wyraźnie lepsza od Osmo Action. Będzie sprawdzane.

Kody Rabatowe — DJI osmo action

W związku z tym, że materiał powstał razem z Megadron.pl, który udostępnił nam kamerkę do testów, mamy dla Was także coś extra. Jeśli ostrzycie sobie zęby na ten sprzęt, a moja video recenzja tylko Was utwierdziła w przekonaniu, że warto w niego zainwestować, to pozwolimy Wam nieco zaoszczędzić.

Kod rabatowy -100zł na kamerkę DJI OSMO Action

Kod rabatowy, który obniży koszt kamerki DJI Osmo Action o 100zł w sklepie Megadron.pl, jest przeznaczony tylko dla trzech pierwszych osób. Polecam nie zwlekać. Wystarczy przy zamówieniu podać kod: DAILYWEB-100

Link do sklepu z uwzględnionym kodem rabatowym -50zł: znajdziesz tutaj.

Kod Rabatowy -50zł na kamerkę DJI OSMO Action

Drugi kod nie jest limitowany liczbą sztuk i obniży koszt zakupu DJI GO Pro w sklepie Megadron.pl o 50zł. Wystarczy podać kod: DAILYWEB

Link do sklepu z uwzględnionym kodem rabatowym -50zł: znajdziesz tutaj.

Dajcie obowiązkowo znać, jeśli się zdecydowaliście, a szczególnie, jeżeli video Wam przy tej decyzji choć nieco pomogło :-)


Posłuchaj nas!