[VIDEO] Nie ma lepszego komputera do pracy z internetem, za te pieniądze - Chromebook Pixel 2

[VIDEO] Nie ma lepszego komputera do pracy z internetem, za te pieniądze – Chromebook Pixel 2

Opublikowano 14.10.2019 14:28 Aktualizacja: 14.10.2019 21:06 -


To była jedna z najszybszych decyzji zakupowych, jakie w życiu podjąłem. Kiedy zobaczyłem ten sprzęt, kliknąłem i stałem się jego właścicielem w kilkanaście sekund później, kiedy dokonałem płatności. Poznajcie Chromebook Pixel 2, sprzęt pełen sprzeczności — o pięknym designie i absurdalnej cenie.

Po przesiadce z Macbooka Pro na iMaca, nagle się okazało, że właściwie nie powinienem w ogóle próbować swoich szans z laptopem. Założenia były oczywiście zgoła odmienne. Komputer mobilny był mi potrzebny na maksymalnie 20% czasu, który poświęcałem na pracę poza domem. Wszelkie konferencje, wyjazdy, warsztaty czy delegacje — nie było tego na tyle dużo, bym w pełni wykorzystywał możliwości mobilnego sprzętu. Dlatego też postawiłem na iMaca, z które jestem bardzo zadowolony. Nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniego setupu. Odważnie także założyłem, że dla tych 20% sprzęt mobilny nie będzie mi potrzebny.

Kupiłem Chromebook Pixel 2 i nie zawiodłem się, to kawał pięknego sprzętu!

Oczywiście rzeczywistość szybko zweryfikowała moje założenia. Nagle się okazało, że brak sprzętu mobilnego jest dla mnie bardziej dokuczliwy, niż sądziłem, że będzie.

Zapraszam Was na materiał video, który przy tej okazji zrobiłem. A w nim nieco więcej o świetnym sprzęcie, jakim jest Chromebook Pixel 2.

Wieści z Rozładowani.pl