[VIDEO] Nagrywasz video smartfonem? Poznaj Saramonic UwMic9 KIT 12, czyli świetna jakość dźwięku bez kabelków

[VIDEO] Nagrywasz video smartfonem? Poznaj Saramonic UwMic9 KIT 12, czyli świetna jakość dźwięku bez kabelków

Opublikowano 10.07.2019 11:39 -


Saramonic to jedna z moich ulubionych marek z Dalekiego Wschodu. Podkreślałem to właściwie za każdym razem, kiedy przyszło mi testować ich produkty. Tym razem przeczytacie o sprzęcie, który wygląda dziwnie, ale działa świetnie i będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nagrywają video smartfonem, nieważne czy live na portalach społecznościowych, czy filmiki na targach lub konferencjach. Poznajcie Saramonic UwMic9 KIT 12.

W dobie portali społecznościowych, kontaktu bezpośredniego oraz transmisji video na żywo, smartfony i wbudowane w nie mikrofony mogą nie poradzić sobie najlepiej. Tym bardziej, jeśli chcecie takie nagrania robić w sposób profesjonalny. O ile kamera wbudowana w smartfony nawet średniej klasy pewnie w zupełności wystarczy do live na FB czy Instagramie, o tyle z dźwiękiem nawet w lepszch sprzętach może być kiepsko.

Saramonic UwMic9 KIT 12

Linia produktów od Saramonic oznaczona jako UwMic9 to produkty, które w przystępny sposób dorzucą Waszm video aspekt udźwiękowienia na naprawdę przyzwoitym poziomie. Dzisiaj na tapecie zestaw Kit-12, który składa się na bezprzewodowy nadajnik i odbiornik, który możecie podpiąć do swojego smartfona i nie ma znaczenia, jaki on jest, czy jakie ma wejścia/gniazda, bo wszystkie kabelki Saramonic dorzuca w zestawie.

By nie przedłużać, zapraszam Was do zapoznania się z video recenzją Saramonic UwMic9 KIT 12. Dodam, że kolejne zestawy z tej serii pojawią się już wkrótce na DailyWeb.

Wieści z Rozładowani.pl