[VIDEO] Kupiłem AirPods Max, oto kilka moich pierwszych wrażeń

Moja przygoda z AirPods miała się zacząć nieco szybciej, ale ostatecznie toczyłem ze sobą wielotygodniową walkę, czy warto te słuchawki kupić… właściwie w ciemno (bo na czas podejmowania decyzji nie było żadnych ich recenzji). Wiadomo jak jest z pierwszymi egzemplarzami nowego sprzętu – problemu wieku dziecięcego. Ostatecznie, zanim podjąłem decyzje (dzień po premierze), to słuchawek już nie było na rynku. Teraz po ponad miesięcznym oczekiwaniu na jeden z dużych sklepów (to moje ostatnie zakupy u wszystkich dużych graczy, serio), w końcu zaprzyjaźniony Cortland dał znać, że mają wersję biało srebrną. Kupiłem.

Wszystkie pierwsze wrażenia znajdziecie w materiale video poniżej. Mam nadzieję, że odpowiem, chociaż na część wątpliwości osób, które pragną kupić AirPods Max, ale mają z nimi problem w kontekście ceny. Dodam, że to nie zmieni się po obejrzeniu materiału, bo mimo że dają efekt świetnej jakości dźwięku i doskonałą jakość wykończenia, to jednak dalej uważam, że nie powinny tyle kosztować.

Airpods Max pierwsze wrażenia

Zapraszam gorąco do obejrzenia materiału i jak wciśniecie przycisk do subskrybowania naszego kanału, to radość dla nas będzie ogromna, dzięki.

Zobacz także

Nowe seriale dla posiadaczy Playstation Plus. Co zobaczymy w sierpniu w Video Pass na PS4 i PS5? Tablety – które są najpopularniejsze? Liczą się już tylko te 3 firmy