Pierwsze plotki o nowych wrześniowych premierach mówiły nawet o tym, że pojawić się ma nowy iPad. Niestety patrząc na cykl wydawniczy, wydawało się to mało prawdopodobne, tym bardziej, że dopiero go odświeżyli. Wraz z upływem czasu coraz więcej informacji pojawiało się o nowym iPadzie Air, a informacje o iPadzie Mini cichły.

W wakacje kupiłem swojej rodzicielce starszą generację i to była doskonała okazja sprawdzić, jak obcuje się z takim bydlakiem. Zaskakująco gabaryt nie sprawiał wielkich problemów, prócz tego, że cholernie niewygodnie się na nim pisało (mam dość krótkie palce dłoni). W iPadzie mini dzięki szerokości ekranu, nie było z tym żadnego problemu. Postanowiłem jednak, że kupie Aira, jeśli tylko pozbędą się tych cholernych ramek. Tak też się stało.

Dzisiaj trafił w moje ręce, więc na tę okazję zrobiłem dla Was szybki unboxing. Pierwsze wrażenia pojawią się najpewniej po weekendzie, jak tylko będę mógł z nim nieco poobcować. Zapowiada się jednak naprawdę wybornie. Kanciasty design jest nie dość, że wygodny, bo pewnie leży w dłoni, to i przy okazji piękny (byłem fanem designu iPhonów 4 gen.). Zachęcam Was do subskrybowania naszego kanału, bo sporo video będzie się pojawiać właśnie tam, jak i oczywiście do obejrzenia materiału :-)

Nie bądź ogórek, daj suba ;)

Video: