Jak się okazuje serwis Viaplay ma sposób na wejście na polski rynek. Wystarczy dogadać się z PLAY, czyli jednym z największych polskich operatorów komórkowych i docierać do większego grona odbiorców. Tak właśnie się stało i w ramach abonamentu PLAY można dostać darmowy dostęp do serwisu Viaplay.

Jeśli interesujecie się serwisami streamingowymi chociaż w małym stopniu, to na pewno przychodzi Wam do głowy historia Showmax. Tak, był taki serwis w Polsce i nawet stworzył dwie genialne na tamte czasy (2018) rzeczy: po pierwsze serial Rojst, który przejęty (na szczęście!) został przez Netflixa i show Saturday Night Live Polska, który był powiewem świeżości na polskim rynku.

Viaplay za darmo w abonamencie PLAY

Szybko jednak wspomniany Showmax zniknął z naszego rynku. Czemu o nim wspominam? Ze względu na współpracę z Play, bo właśnie również Showmax dorzucany był do abonamentu Play, a jak się skończyło – odpowiedź w pierwszym zdaniu tego akapitu. Oczywiście nie chcę generalizować, ale nasunęła się taka refleksja.

specjalna oferta play z viaplay w cenie abonamentu

Jakie są warunki otrzymania darmowego Viaplay w ramach PLAY?

Play pamięta także o klientach, którzy już korzystają z jego telewizji. Z okazji rozpoczęcia współpracy z Viaplay operator przygotował specjalną niespodziankę. Wszyscy obecni użytkownicy ofert telewizyjnych z dekoderem PLAY NOW TV BOX otrzymają darmowy dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 roku. Wystarczy zarejestrować się w tym serwisie by móc korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich treści, w tym transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. SMSy z linkiem do rejestracji będą wysyłane od 3 do 10 września. 31 stycznia dostęp zostanie wyłączony, by klienci nie musieli obawiać się o naliczane opłaty. Osoby, które będą chciały kontynuować korzystanie z Viaplay będą miały taką możliwość po samodzielnej aktywacji usługi na swoim TV BOX w cenie 34 zł miesięcznie, które w wygodny sposób zostaną doliczone do rachunku Play.

-czytamy w komunikacie prasowym Play.

Ile kosztuje Viaplay? Zobacz ceny i dostępne pakiety

Jeśli więc planujecie zmiany abonamentowe albo zakup abonamentu w Play, warto skorzystać z promki, bo jak to mówią „darowanemu…”. Ale do oferty Viaplay można zajrzeć, bo jest co oglądać.