Twórcy filmu Venom cały czas podgrzewają atmosferę pod swoją nową produkcją. W pierwszym oficjalnym trailerze skupili się na głównej postaci, a teraz – na jej przeciwnikach.

Przyznam, że cały czas nie wiem co myśleć o Venomie współprodukowanym przez Sony i Marvela. Z jednej strony mamy znakomitych aktorów, takich jak Tom Hardy (główna rola) czy Riz Ahmed (główny bad guy), całkiem niezły klimat i efekty specjalne. Z drugiej jednak – fabuła zapowiada się dosyć sztampowo i już w trailerach widać, że będzie operować na doskonale znanych nam schematach.

Venom trailer

Pierwszy oficjalny trailer skupiał się najbardziej na Eddiem Brocku. W drugiej zapowiedzi też jest on oczywiście w centrum uwagi, ale jednocześnie możemy się dowiedzieć więcej o jego przeciwnikach. Wygląda na to, że postać grana przez Riza Ahmeda („The Night Of”, „Star Wars: Rogue 1”) stworzy drugiego symbiota, który będzie walczył z Venomem. Najciekawsza walka, jaką będzie musiał stoczyć tytułowy bohater to jednak ta z Brockiem – tak jak było to w komiksach.

R E K L A M A

Przyznaję – są w tych trailerach naprawdę świetne momenty (szczególnie te z Venomem). Ale cały czas coś mi nie gra. Pozostaje czekać na premierę całego filmu. Ta odbędzie się 5 października.

Venom. Trailer wreszcie pokazuje to, na co czekali fani


Posłuchaj nas!