Używasz Feedly? Zabierz głos! Twórcy sprawdzają, czy przydałyby się funkcja Mute Filters

Używasz Feedly? Zabierz głos! Twórcy sprawdzają, czy przydałyby się funkcja Mute Filters

Opublikowano 26.04.2017 21:03 -


Feedly jest jak tlen. Nie da się bez nie niego obejść. Codzienna prasówka, kilkaset niusów do przejrzenia, wybrania te, które najbardziej trafiają w me gusta i cicha nadzieją, że zainteresują i Was. Zachodzę często w głowę jak to jest, że mechaniczne czytanie tak ogromnej ilości nagłówków, nie dość że efektywne to i jeszcze potrafi sprawiać frajdę, po tylu latach. To się nazywa pasja, moi drodzy. Przy dzisiejszej wizycie, zauważyłem komunikat, że Feedly pyta nas, użytkowników o zdanie. Ty też powinieneś zabrać głos. Wszystko w sprawie Mute Filters.

Celowo nie starałem się nawet tłumaczyć tych słów, bo wyszłyby bohomazy. Spiesząc jednak z wyjaśnieniem, funkcja ta odpowiedzialna by była za blokowanie w Waszym feedzie wpisów, które związane są z zablokowanym słowem kluczowym. Dla przykładu, jeśli dość macie czytania o Pokemon GO, to narzędzie pozwoli Wam wyciąć wszystkie pokemonowe i powiązane artykuły. Proste i bardzo funkcjonalne.

Przy kilkuset wiadomościach przeglądanych każdego dnia, usunięcie tych niepotrzebnych naprawdę potrafi zaoszczędzić czas. Tym bardziej jeśli jesteśmy na chwile przed lub po premierze nowych sprzętów od Apple. Nie da się funkcjonować, dlatego też w bojkocie my nie piszemy nic. Teraz wyobraźcie sobie jak bardzo to narzędzie w Feedly by się przydało – absolutny game-changer.

Oczywiście to żadna zapowiedź funkcji, która się pojawi niebawem. Chociaż naturalnie to nie wykluczone. Póki jednak co, twórcy pytają nas, swoich użytkowników o to czy takie rozwiązanie by się sprawdziło w naszej codziennej pracy. Zachęcam Was gorąco, trzeba ich przekonać, że to świetny pomysł! Możecie oddać swoje głosy z poziomu niebieskiego boxa, po zalogowaniu do Feedly, o tu:

Wieści z Rozładowani.pl