Użytkownicy Outlooka mają powód do radości, Trello przygotowało dla nich wtyczkę

Opublikowano 3.02.2017 10:24 Aktualizacja: 13.06.2020 14:37 -


Jeszcze dobrze kurz nie opadł, po absolutnie sensacyjnej wiadomości o sprzedaży Trello, a tu już kolejne ficzery. Tym razem Trello przygotowało plugin dla użytkowników Outlooka.

Trello kupione przez Atlassian!

Trello Animation N forever loopZasada działania wtyczki będzie dość prosta, aczkolwiek bardzo funkcjonalna. Otóż każdy posiadacz Outlooka, będzie mógł teraz z poziomu mejla utworzyć nową kartę bezpośrednio w trello. Jak to działa w praktyce, prezentuje umieszczony obok gif. Do wyboru będziemy mieli w zasadzie wszystkie najważniejsze i najbardziej użyteczne opcje.

Dla których Outlooków wtyczka jest dostępna? Lista jest całkiem spora, zaczynając od Office 365, idąc przez Outlook.com, Outlook 2016, kończąc na dedykowanej aplikacji dla użytkowników MacOS.

Rozwiązanie z pewnością wygodne, tym bardziej, że nie będzie teoretycznej konieczności opuszczania klienta pocztowego, by utworzyć sobie nowe zadanie. To zdecydowanie wpływa na wydajność, ze względu na fakt, że większość działań, które trzeba wykonać zaczyna się właśnie od klienta pocztowego i mejla, którego otrzymaliśmy.

Na blogu Trello znajdziecie pełen tutorial, skąd wziąć i jak zainstalować wtyczkę.

Wieści z Rozładowani.pl