Uruchamiany rekrutacje na DailyWeb! Poszukujemy 3 osób do naszego zespołu

Uruchamiany rekrutacje na DailyWeb! Poszukujemy 3 osób do naszego zespołu

Opublikowano 20.07.2016 8:26 Aktualizacja: 20.07.2016 9:27 - 2


Patrząc na historię, to nasza trzecia oficjalna rekrutacja. Kilka osób przez nasz zespół się przewinęło, jednak trzon pozostaje niezmienny. To jednak nie zmienia postaci rzeczy, że czas wpuścić nową, świężą krew by zdobywać kolejne punkty z listy TO DO. Pomysłów do zrealizowania jest wiele, jednak nam brakuje mocy przerobowych, mając na uwadzę, że każdy z nas pała się jeszcze pracą zawodową i dodatkowym projektami. Dlatego też uruchamiamy rekrutacje, licząc znalezienie 2-3 nowych członków, którzy wzbogacą nasz zespół swoją wiedzą czy stylem pisania.

Naszym największym wymaganiem jest systematyczność, regularność. A jeśli prócz tego będziesz systematyczny jak Mariusz, technicznie dobry jak Łukasz i kreatywny jak Agata, to zdecydowanie będziemy Cie nosić na rękach. Nie oczekujemy od Ciebie perfekcyjnej znajomości jednej z poniższych (przykładowych branż), oczekujemy że jesteś nimi zainteresowany i chcesz pogłębiać swoją wiedzę. Całość najłatwiej zawrzeć klamrą bycia pasjonatem szeroko pojętej technologii WWW, a rozmieniając się na drobne, np.:

R E K L A M A
  • Web Developerką (front/back)
  • SEO/SEM/e-marketingiem
  • Szeroko pojętym e-commerce
  • UX i WordPress też w cenie!

Prócz standardowej formułki, że otrzymasz dostęp do technologii i sprzętów naszych partnerów, po okresie próbnym (3-4 tygodniach, kiedy sprawdzamy Twoją determinację), przewidujemy pełnoprawne dodanie do naszego składu. Prócz tego osobne wynagrodzenie za akcje z naszymi partnerami. Przewiduję także po okresie przejściowym wynagrodzenie (symboliczne, ale jest) per jeden stworzony wpis.

Jeśli chcesz się sprawdzić to zapraszamy do strony rekrutacyjnej. Jeśli jesteś gotowy spróbować, czekamy na Twój przykładowy wpis do publikacji (nie mamy oczekiwań co do jego długości, grunt by nie składał się z 2-3 zdań), możesz go zgłosić ze swoją kandydaturą tu (z dopiskiem rekrutacja). W razie Waszych pytań, pozostaje do dyspozycji w komentarzach. Zapraszam Was, dołączcie do nas, fajnie jest :)

EDIT: 

Dużo pytań pojawia się na o stawkę wynagrodzenia. Do tej pory działamy jako zespół bez żadnego wynagrodzenia, nie licząc akcji sponsorowanych czy testów/recenzji na zamówienie. Pieniądze niestety jeszcze nie są tu kluczowe, ale stanowią absolutnie motywacyjny dodatek i planujemy je wprowadzić per wpis jak dobudujemy nasz zespół. Nie liczcię proszę na kokosy, a jeśli to jedyny czynnik dla którego chcecie do nas dołączyć, to uwierzcie mi, nie jest to najlepszy pomysł :-)

Jeszcze rok czy dwa lata temu nie moglibyśmy sobie pozwolić na taką deklarację, ale rozwijamy się, więc i jestem przekonany, że stawki będą rosnąć.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację