Uplay+ do końca września za darmo z tytułami: "The Division 2" i "Heroes of Might and Magic"

Uplay+ do końca września za darmo z tytułami: “The Division 2” i “Heroes of Might and Magic”

Opublikowano 9.09.2019 15:01 Aktualizacja: 9.09.2019 15:12 -


Usługa abonamentowa Ubisoftu została uruchomiona 3 września 2019 roku. Z przygodami. Okazało się, że nie wszystkim działała od razu, pojawiły się także problemy z aktywacją „Anno 1800” w ramach subskrypcji. Pozostałe produkcję chętnie współpracowały z użytkownikami. Do końca września Uplay+ jest za darmo, więc można spróbować swoich sił w najnowszej odsłonie „Assassin’s Creed” lub zagrać, w którąś z części „Heroes of Might and Magic”.

Ja postanowiłem przetestować „The Division 2”. Grałem w pierwszą część. Na początku było piekielnie słabo, produkcja potrzebowała kilku większych łatek, które pozytywnie wpłynęły na tempo zabawy oraz rozbudowały zawartość. Pierwsza część

„The Division” w końcu wyszła na prostą i zapewniła swoim odbiorcom sporo niezłej zabawy. Mnie również. Czy byłem zachwycony? Niespecjalnie, nawet nie czekałem na kolejną część.

Po prostu wiedziałem, że się pojawi, liczyłem na to, że sprawdzę ją w ramach jakiegoś darmowego weekendu. Były takie wydarzenia, jednak miałem wtedy inne zajęcia. Dopiero za sprawą uruchomienia Uplay+ pobrałem i zainstalowałem „The Division 2”.

Jakie wrażenia? To jest po prostu dopracowana jedynka. Najważniejsze elementy rozgrywki praktycznie się nie zmieniły. Strzelanie dalej jest przyjemne, niektóre starcia wymagają trochę kombinowania i flankowania przeciwników, a grind w dalszym ciągu jest obecny. W „The Division 2” dokręcono kilka śrubek. Po weekendzie spędzonym z grą, mam wrażenie, że dopracowane zostały Strefy Mroku. Moim zdaniem są lepsze, a polowania na zbuntowanych agentów bywają przyjemne.

Fabuła jest w porządku, w looter shooterze to nie opowieść jest najważniejsza, ale przedmioty. Gratów jest sporo, na dodatek mają różnego rodzaju atuty, dzięki czemu każdy może wybrać zestaw odpowiadający stylowi gry lub aktualnego zapotrzebowaniu drużyny.

Najwyraźniej twórcy tej serii, zakasali rękawy i dopracowali swój tytuł. „The Division 2” to dobra gra, ma swoje momenty i na pewno warto ją wypróbować w ramach darmowego września w Uplay+. Tym samym ograłem kolejnego looter shootera. Na koncie mam dwie części „The Division”, „Destiny 2” oraz „Anthem”.

Co polecam? „Destiny 2” lub „The Division 2”. Pierwszy tytuł będzie darmowy od 1 października, więc warto sprawdzić tę formę rozrywki. Za drugą produkcję trzeba zapłacić lub wykupić abonament w Uplay+.

Dlatego, jeżeli ktoś się waha, to warto wykorzystać darmowy miesiąc na eksploracje Waszyngtonu. Te produkcje różni świat przedstawiony. „The Division 2” oferuje political fiction, z wirusem i rozmontowanym społeczeństwem w tle. Natomiast „Destiny 2” to fantastyka naukowa. Kosmos, wysokorozwinięta technologia, laser i roboty. Warto zauważyć, że oba tytuły łączy jedno – grind. To looter shootery! Trzeba się liczyć z tym, że w poszukiwaniu upragnionego sprzętu, konieczne będzie powtarzanie niektórych czynności.

Wiem, że pominąłem „Anthem”. Uważam, że tej produkcji potrzebny jest reboot. Moim zdaniem jest to looter shooter, który nie ma jasno określonego kierunku. Dlatego nie mogę go polecić. Inaczej jest w przypadku zespołów stojących za „Destiny 2” oraz „The Division 2”. Widać, że są zaangażowane w tworzenie gier oraz są w stanie dostarczyć rozrywkę na niezłym poziomie.

Wieści z Rozładowani.pl