UPC odblokowało 5 kanałów FilmBox - za darmo

UPC odblokowało 5 kanałów FilmBox – za darmo

Opublikowano 21.03.2020 13:55 -


Świetne wieści dla osób, które szukają alternatywy od Netflixa i HBO, a są abonentami usług UPC. Tak się składa, że właśnie odblokowali za darmo pakiet 5 kanałów FilmBox.

W wiadomości SMS, którą otrzymałem, pojawiła się informacja, że dodatkowe 5 kanałów dostępne będą zupełnie za darmo do 5 kwietnia. Macie więc kilka tygodni, by zapoznać się z tym, co mają do zaoferowania. A jest w czym wybierać. Są kanały dla fanów kina akcji, ale nie zabraknie także produkcji nieco bardziej ambitnych.

Dla wszystkich, którzy ostatni czas spędzają czas w domu z dziećmi, ciekawą  alternatywą dla aktualnie ulubionych bajek Waszych pociech, może być kanał FilmBox Family. Poniżej pełna charakterystyka kanał wprost ze strony UPC.

FilmBox Action

Kino TV to kanał filmowy prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Filmbox Arthouse HD

FilmBox Arthouse HD to filmy, które wypada znać. Wiele z nich należy do kanonu 100 najważniejszych arcydzieł światowego kina. FilmBox Arthouse to wysmakowane dzieła, które zazwyczaj obejrzeć można jedynie na festiwalach filmowych, ale też obrazy klasyków kina: Hitchcocka, Bertolucciego, Felliniego czy Viscontiego. 

Filmbox Premium

FilmBox Premium to gratka dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. FilmBox Premium to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych obrazów filmowych. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie to główne atuty tego wyjątkowego kanału.

Filmbox Family

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!

FilmBox Extra HD

FilmBox Extra HD oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

Kanały dostępne są pod numerkami od od 75 do 79. UPC zaznacza, że należy zrestartować dekoder, by kanały były dostępne.

Źródło: UPC

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację