Serwis Netflix nie zawodzi od lat. Ostatnio odnoszę wrażenie, że seriale pojawiają się tam bez większych zapowiedzi wcześniej. Takie podejście może być tylko pozytywnie odbierane przez fanów, w tym przeze mnie.

Netflix ostatnio wyszedł poza strefę komfortu i nawet zapowiedział Netflix Shop, w ramach którego będziecie mogli kupić limitowane ubrania. Pomysł interesujący, ale to bez znaczenia, bo dzisiaj będzie o pomysłach na to, co obejrzeć z nowości Netflixowych.

Upały za oknem sprzyjają siedzeniu w domu, szczególnie kiedy duchota i słońce nie dają komfortu. Wtedy z pomocą przychodzi właśnie Netflix, gdzie nowości jest jak zawsze spora dawka. Przyjrzyjcie się temu, co wskoczyło do biblioteki serwisu.

Nowości Netflix na gorący weekend

Tupot małych stóp 2

Stepujący pingwin Mambo powraca w kolejnym animowanym musicalu. Tym razem to jego syn Eryk będzie starał się odnaleźć swój rytm.

Katla

Wybuch podlodowcowego wulkanu Katla wywraca życie okolicznych mieszkańców do góry nogami. Spod lodu na powierzchnię zaczynają wychodzić tajemnice.

Szkoła dla elity – sezon 4

Do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Wskutek ich tarć z bogatszymi uczniami dochodzi do morderstwa.

Jagame Thandhiram

Przebiegły gangster ma pomóc rekinowi z półświatka pozbyć się konkurencji. Rozwój wydarzeń nieoczekiwanie budzi w nim wyrzuty sumienia.

Najciekawsze obiekty wakacyjne świata

Serial typu reality, w którym trójka obieżyświatów odwiedza wakacyjne miejscówki na każdą kieszeń i wyjawia swoje sprawdzone sposoby na udany wypoczynek.

Ojcostwo

Świeżo upieczony i owdowiały ojciec mierzy się z trudnościami, obawami, lękami i brudnymi pieluchami, samodzielnie wychowując córkę. Na podstawie prawdziwych wydarzeń.

Rurouni Kenshin: The Final

W roku 1879 Kenshin musi zmierzyć się z wrogiem silniejszym niż wszyscy poprzedni. To jego pałający żądzą zemsty były szwagier — Enishi Yukishiro.

So Not Worth It

Nowi znajomi, nowe związki i nowe doświadczenia — taki miks oferuje barwny koreański akademik, do którego trafiają studenci z całego świata.

The Rational Life

Ambitna trzydziestoparolatka musi się zmierzyć z całą masą problemów, w tym z mobbingiem, kłopotliwym trójkątem miłosnym i marudzącą mamą.

Yakuza i rodzina

Przyjęty do yakuzy młody Kenji przysięga posłuszeństwo swojemu szefowi i obiecuje przestrzegać zasad obowiązujących w rodzinie mimo zachodzących wokół zmian.