Uncharted i Symulator kozy w PS Plus - zobacz gry

Uncharted i Symulator kozy w PS Plus – zobacz gry

Opublikowano 3.01.2020 7:58 -


Sony postanowiło z przytupem wejść w nowy, 2020 rok. W styczniowej ofercie PS Plus, jako darmowe pozycje pojawi się Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, a także Goat Simulator, czyli nic innego jak symulator… kozy.

Bez wątpienia jest to jeden z lepszych bonusów w ostatnich miesiącach. Oczywiście oczekiwania były na Wiedźmina, podobnie jak zrobił to Microsoft w ofercie na Xbox, ale przygody Nathana Drake’a są równie ciekawe.

Darmowe gry w PS Plus na styczeń 2020:

Uncharted™: Kolecja Nathan Drake’a

Opis PSN: Zapoznaj się z najbardziej cenioną serią gier wszech czasów, towarzysząc Nathanowi Drake’owi w niebezpiecznej wyprawie dookoła świata — od skromnych początków po nadzwyczajne odkrycia. Poznaj niezapomniane postacie, gdy Drake z narażeniem życia i przyjaźni będzie ścigał się z bezwzględnymi wrogami, chcąc odkryć niewyobrażalne skarby. Kolekcja Uncharted™: Kolecja Nathan Drake’a obejmuje wyłącznie kampanie jednoosobowe w grach Uncharted: Drake’s Fortune™, Uncharted 2: Among Thieves™ oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a™.

Goat Simulator

Opis PSN: W grze Goat Simulator wykorzystano najnowocześniejszą technologię symulacji kozy, by w TWOJE ręce mógł trafić symulator kozy najnowszej generacji. Nie musisz już wyobrażać sobie, że jesteś kozą. Twoje marzenia wreszcie się spełniły!
Głównym celem gry Goat Simulator jest sianie maksymalnego zniszczenia pod postacią kozy. Można śmiało porównać tę grę do oldschoolowej gry deskorolkowej, z tą drobną różnicą, że zamiast wcielać się w rolę skejta, jesteś kozą i nie wykręcasz trików, tylko niszczysz co popadnie.

Gry będą dostępne do pobrania od 7 stycznia, do tego czasu możemy skorzystać z oferty grudniowej, gdzie znajdziemy Titanfall 2 i Monster Energy Supercross.

Wieści z Rozładowani.pl