Uncharted: Kolekcja i Journey za darmo na PS4!

Uncharted: Kolekcja i Journey za darmo na PS4!

Opublikowano 15.04.2020 8:45 -


Ciężko dostrzegać obiektywne skutki panującej na świecie pandemii koronawirusa. Jednak jeśli spojrzymy na to z innej strony, to na pewno znajdziemy jakieś plusy. Takim plusem jest pomoc przeróżnych firm w tym, abyśmy mogli w ciekawy sposób spędzać czas podczas #zostańwdomu. Sony właśnie poinformowało, że udostępni za darmo dwie gry na konsole PS4.

Obie gry mają być dostępne od 16 kwietnia 2020, wszystko oczywiście poza pakietem oferowanym w abonamencie PS Plus. Od czwartku do pobrania za darmo będzie Uncharted: Kolekcja i Journey.

 Podróż

Doświadcz jednej z najpiękniejszych i najlepiej ocenianych gier na PlayStation® – Podróż na PlayStation®4. Przemierzaj rozległe pustynie i starożytne ruiny w emocjonującej podróży, której celem jest odkrycie tajemnic zapomnianej cywilizacji. Poczuj zmęczenie towarzyszące każdemu krokowi podczas sterowania swoim bezimiennym nomadą w trakcie emocjonalnej podróży przez pustkowia, prowadzącej go ku nieprzystępnej górze majaczącej na horyzoncie. W obliczu bezlitosnego upału i wyjących wiatrów musisz posłużyć się starożytną magią, aby szybować po niebie i odkrywać ten tajemniczy świat samotnie lub w towarzystwie obcej osoby, którą możesz spotkać po drodze. Dzięki wspaniałej grafice 1080p HD oraz urzekającej i wielokrotnie nagradzanej muzyce przeżyjesz wspaniałą przygodę na PS4™. Wyrusz w podróż, która zmusi cię do przemyśleń, poruszy twoje serce i zostanie z tobą na lata.

Uncharted™: Kolecja Nathan Drake’a

Zapoznaj się z najbardziej cenioną serią gier wszech czasów, towarzysząc Nathanowi Drake’owi w niebezpiecznej wyprawie dookoła świata — od skromnych początków po nadzwyczajne odkrycia. Poznaj niezapomniane postacie, gdy Drake z narażeniem życia i przyjaźni będzie ścigał się z bezwzględnymi wrogami, chcąc odkryć niewyobrażalne skarby. Kolekcja Uncharted™: Kolecja Nathan Drake’a obejmuje wyłącznie kampanie jednoosobowe w grach Uncharted: Drake’s Fortune™, Uncharted 2: Among Thieves™ oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a™.

Wieści z Rozładowani.pl