Bank BNP Paribas rozszerza współpracę z Booksy. Od teraz w ramach aplikacji można umówić się już we wszystkich placówkach banku. 

Taka sama sytuacja jest w bankach. Nie wszystko możemy załatwić z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej, serwisu transakcyjnego, czy też infolinii, a wtedy niezbędna jest wizyta w oddziale. Wiąże się ona z przestrzeganiem reżimu sanitarnego, który zobowiązuje obydwie strony, czyli bank i petenta, do zachowania wszelkich względów gwarantujących bezpieczeństwo uczestnikom spotkania. Jednym z nich, jest wcześniejsze umówienie się na wizytę. Bank BNP Paribas zdecydował się na współpracę w tym zakresie z Booksy, czyli aplikacją, która pozwala umawiać spotkania u fryzjerów, barberów i kosmetyczek, a także szeregu innych specjalistów, czy też w sklepach X-Kom.

Szybsza wysyłka i spore wyprzedaże „znanych” marek na AliExpress – zobacz promocje!

BNP Paribas rozszerza współpracę z Booksy

Aplikacja Booksy i oferowana przez nią możliwość rezerwacji wizyt u fryzjerów, barberów, kosmetyczek, fizjoterapeutów cieszy się coraz większą popularnością. Mi to rozwiązanie przypadło do gustu, bowiem za pomocą kilku kliknięć w telefonie mogę umówić się na wizytę u barbera. Nie muszę dzwonić lub odwiedzać salonu, żeby ustalić termin, a nie lubię tego robić w taki sposób. To coś jak zamawianie jedzenia na dowóz. Wolę wyklikać wszystko w aplikacji, niż dzwonić, dogadywać się z obsługą, tłumaczyć dojazd i co chcę zjeść. Do Booksy niedawno dołączyły także instytucje finansowe. Możliwe jest zatem umawianie spotkań w oddziałach Credit Agricole, Open Finance, Alior Banku, ANG Spółdzielni, a także BNP Paribas. W przypadku tego ostatniego możliwe było rezerwowanie wizyt tylko w 100 oddziałach. Jednak BNP Paribas powiadomił, że rozszerza współpracę z Booksy, dzięki czemu pozwoli na umawianie spotkań we wszystkich swoich oddziałach. Bank chwali się, że cały proces zajmuje mniej niż minutę, a użytkownicy otrzymają mailowe potwierdzenie umówionego spotkania.

Nowy Batman z Pattinsonem jest trochę emo, ale zapowiada się świetnie!

Chciałbym umawiać wizyty w urzędach w Booksy

Jak wspomniałem wyżej, taki sposób umawiania wizyt jest bardzo wygodny, zwłaszcza dla osób, które nie lubią dzwonić, tłumaczyć, albo też denerwować się, że ktoś w banku nie odbiera telefonu. Kibicuję Booksy i chciałbym, żeby z takiej formy umawiania spotkań skorzystały urzędy, zamiast telefonowania czy też jakiś dedykowanych rozwiązań informatycznych.

Źródło: BNP Paribas