Umiesz już coś w PHP? Poznaj kurs PHP 7 dla średnio zaawansowanych

Umiesz już coś w PHP? Poznaj kurs PHP 7 dla średnio zaawansowanych

Opublikowano 1.07.2020 19:42 -


Jeśli już coś potrafisz w PHP, to czas na kurs PHP 7 dla średnio zaawansowanych, ale od początku. PHP to skryptowy język programowania, wykorzystywany najczęściej do tworzenia stron internetowych. Jest on rozprowadzany na otwartej licencji i każdy może pobrać za damo jego kopię, zainstalować i używać bez żadnych ograniczeń.

PHP to bardzo prosty w nauce język, który szybko umożliwia tworzenie profesjonalnych stron internetowych, tworzenie i modyfikowanie plików na serwerze, szyfrowanie danych, stosowanie ciasteczek, a także ogranicza dostęp do danych podstron na Twojej stronie.

Początki języka PHP

Początki języka PHP sięgają roku 1994. Stworzył go Rasmus Lerdorf, który na własny użytek napisał pierwszą część języka – interfejs Perl CGI – pomagający śledzić odwiedziny stron WWW. Spowodowało to duże zainteresowanie użytkowników oraz chęć współpracy nad rozwijaniem projektu. Tak powstała pierwsza wersja Personal Home Page Tools, inaczej także PHP Construction Kit. W krótkim czasie ukazała się także wersja 2, która zawierała narzędzie służące do przetwarzania zapytań SQL. W roku 1997, już około 50 tys. programistów na całym świecie korzystało z tej technologii. W kolejnych latach zainteresowanie rosło – w 1998 r. liczba użytkowników wzrosła dwukrotnie, natomiast rok później osiągnęła liczbę 2 mln osób! Aktualnie na rynku jest już dostępna siódma część tej technologii.

Dla kogo jest kurs PHP 7 – średnio zaawansowany?

Kurs PHP 7 – średnio zaawansowany ma za zadanie udoskonalić Twoje umiejętności w programowaniu PHP.  Przystępując do tego kursu powinieneś mieć opanowane podstawy PHP – wiedzieć jak używać takich funkcji: klasy, zmienne, pętle oraz różnych, innych elementów języka. Ten kurs pozwoli przejść do poziomu, który umożliwi Ci samodzielne pisanie aplikacji.

Co musisz wiedzieć?

Musisz wiedzieć, że programowanie na PHP to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Jeśli chcesz na tym dobrze zarabiać lub po prostu myślisz o pisaniu aplikacji, to sama znajomość podstaw Ci nie wystarczy. Potrzebne będzie także zaznajomienie się z regułami oraz zrozumienie zasad, na których opiera się ten język. Kurs PHP 7, który oferuje Strefa Kursów, wyjaśni Ci dogłębnie o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Pozwoli on nabrać wprawy w codziennym programowaniu PHP oraz pewności siebie w tym, co robisz. Pokaże, jak unikać błędów oraz jak zmieniać swoje wyobrażenia na realny kod.

Czego nauczysz się na kursie PHP 7?

Praktyka czyni mistrza. Znasz to powiedzenie? Tak jest również w tym przypadku. Kurs jest wypełniony po brzegi przydatnymi technikami pracy, które będziesz mógł zastosować w każdej aplikacji PHP. Zawiera on m. in. cookies, sesje, hasła, czy też formularze. Realizując kurs, nauczysz się także korzystać z najbardziej przydanych narzędzi w programowaniu PHP, takich jak np. Composer – popularny manager pakietów dla PHP. Sprawdź i przekonaj się sam – PHP to dziwne, ale łatwe narzędzie, bez którego praca nad jakąkolwiek złożoną aplikacją będzie koszmarem! Na kursie poznasz także kilka popularnych bibliotek do obsługi baz, np. Doctrine oraz nauczysz się, jak zastosować sprawdzone wzorce i dobre praktyki programowania, np. wzorca MVC.

Specyfikacja kursu.

Cały kurs kosztuje tylko 119 zł, co jest naprawdę atrakcyjną ceną. W cenę kursu wchodzą 53 wykłady, które są realizowane przez 7 godzin. Zawiera on testy oraz zadania do samodzielnego wykonania. Po wykupieniu będziesz mógł korzystać z niego online 24/7 oraz dostaniesz aż 14 materiałów szkoleniowych. Po zakończeniu kursu, otrzymasz certyfikat świadczący o Twoich umiejętnościach.

 Zobacz kurs

Jeśli myślisz o samodzielnym tworzeniu aplikacji lub zarabianiu na tym dobrych pieniędzy, kurs PHP jest stworzony dla Ciebie!

Wieści z Rozładowani.pl