Ubisoft potwierdza: Watch Dogs Legion zostanie pokazane na E3

Ubisoft potwierdza: Watch Dogs Legion zostanie pokazane na E3

Opublikowano 6.06.2019 10:31 -


Targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, niemalże codziennie pojawiają się dziesiątki informacji o tym, co i kto pokaże w trakcie wydarzenia. Jestem w trakcie przygotowywania zbiorczego wpisu o oczekiwaniach, jakie mam odnośnie do E3, ale Watch Dogs wymaga osobnego tekstu.

Ubisoft właśnie potwierdził, że Watch Dogs Legion zostanie pokazany na E3 2019. Oficjalne konto na Twitterze jest aktualnie nazwane Watch Dogs Legion. Opublikowano tam dość tajemniczy zwiastun. Całość była okraszona podpisem: „God Save the NPCs. Reveal at E3.  #WatchDogsLegion #UbiE3”.

Niespełna dzień wcześniej pojawiły się przecieki, że następne Watch Dogs będzie umiejscowione w „niedalekiej przyszłości, w dystopijnej wersji Londynu”. Istotne jest także pierwsze zdanie „God Save NPCs” – przeciek mówi, że gracze będą mogli przejąć rolę każdego gracza NPC, którego napotkają na drodze.

Watch Dogs Legion to kolejna gra z serii Watch Dogs. Ostatnia miała premierę w 2016 roku. Zarówno jedynka, jak i dwójka cieszyły się dużą popularnością, stąd spore oczekiwania po Watch Dogs Legion. Długo czekać już nie trzeba, bo Ubisoft będzie miał swoją konferencję na E3 już w poniedziałek, 10 czerwca.

Będziemy na bieżąco informować o wydarzeniach podczas E3 2019.

Wieści z Rozładowani.pl