Ubisoft podsumowanie eventu: Prince of Persia i Immortals Fenyx Rising - co jeszcze pokazano?

Opublikowano 14.09.2020 12:24 -


Czwartkowy event Ubisoft Forward przyniósł sporo nowości dla graczy. Oczywiście gwoździem programu była zapowiedź remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu, ale to nie wszystkie nowości zaprezentowanie podczas wydarzenia.

Jak co roku Ubisoft pokazał to, co przyniesie przyszłość w branży. Długo oczekiwany Immortals Fenyx Rising wreszcie został zapowiedziany na szerszą skalę, fani mitologii greckiej na pewno będą zadowoleni. Zobaczcie, co działo się na Ubisoft Forward.

Immortals Fenyx Rising

Mitologiczna Grecja, a przede wszystkim sposób rozgrywki powinien przypaść do gustu wielu fanom tego formatu. Złośliwi zauważyli podobieństwo do Legend of Zelda od Nintendo, ale ewidentnie w portfolio Ubi brakowało czegoś takiego. 3 grudnia odbędzie się premiera, a gra zostanie wydana na Switcha, Xbox One, PS4 i oczywiście PC.

Prince of Persia: Piasku Czasu - remake

Na tę grę poświęciłem osobny wpis. Wielu fanów tej kultowej gry miało wczoraj na pewno niespodziankę, chociaż przecieki na temat zapowiedzi pojawiały się już od rana. Ubisoft zaprezentował oficjalny trailer, a także ujawnił datę premiery remake'u - gra pojawi się na najnowsze konsole już 21 stycznia 2021.

Rainbow Six Siege wskoczy na nowe konsole jeszcze w tym roku

Strzelanka, która popularna jest głównie wśród e-sportowców doczeka się wersji na konsole najnowszej generacji. Na konsolach PS5 i Xbox Series X (i zapewne S) pojawi się już tej zimy. Twórcy zapewniają, że obsłuży ona 4K i wyświetli się w 120 fps.

Riders Republic - coś dla fanów kolarstwa

Jeśli nasz Naczelny Sebastian nie będzie zadowolony z tej gry, to już nie wiem, co musi zostać zaprezentowane. Fani kolarstwa chyba wreszcie doczekali się gry godnej temu sportowi. Wieloosobowa rozgrywka może przenieść gry sportowe na zupełnie inny poziom. Za produkcję odpowiadają znający się na rzeczy twórcy Steep. Premiera 25 lutego 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S, Google Stadia i PC.

Wieści z Rozładowani.pl