Uber uchyla rąbka tajemnicy - 18 września będzie mocno sportowo

Uber uchyla rąbka tajemnicy – 18 września będzie mocno sportowo

Opublikowano 15.09.2015 9:50 - 8


Póki co mi nie płacą (mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni ;) ), sam z własnej nieprzymuszonej woli staram się śledzić, cóż takiego Uber wyczynia na naszym rynku. Tym bardziej, że sam jestem powerem userem ich usługi i bardzo ją sobie cenie. Ostatnio pisałem, że powstała nowa akcja tej marki, oznaczona jako #UberDRIVEPL. Wówczas wzbudzili moje ogromne zainteresowanie, umieszczając w kilkusekundowym materiale video, jedno z najbardziej charakterystycznych aut z czerwonym lakierem.

Wprawdzie ten z zajawki video z czerwonym kolorem ma tyle wspólnego co Windows ze stabilnością działania, ale rozpala apetyt. Po kontakcie z przedstawicielem Ubera, dostałem informacje, że jako DailyWeb dostaniemy ekskluzywny teaser, niestety bez powodzenia, a szkoda. Chwilę jednak później pojawił się on oficjalnie dla wszystkich.

Wygląda smacznie, prawda? Jedyne co mi się nie zgadza to opis z tym co widać w materiale video. W przypadku informacji w opisie video znajduje się: Ferrari Italia, McLaren 12C, Bentley Continental GT, zaś w samym materiale promocyjnymi jest Audi. Jednak kto by się przejmował takimi drobiazgami?

Od czasu pierwszego materiału także przestała działać strona uberdrive.pl, która aktualnie przekierowuje na Facebooka marki. Nie wiadomo czy akcja będzie się równolegle odbywała we wszytkich trzech miastach w których usługa jest dostępna, jednak za kilka dni się przekonamy. To które auto wybieracie?

Wieści z Rozładowani.pl