Uber startuje w Łodzi i Katowiach + nowy, tańszy cennik w całym kraju

Uber startuje w Łodzi i Katowiach + nowy, tańszy cennik w całym kraju

Opublikowano 19.05.2016 7:37 -


Głośno ostatnio o usłudze Uber, ale nie ze względu na działania agencji PRowej, a niestety przez bande wyrostków, którzy identyfikują się jako taksówkarze. W końcu nie tak dawno w Warszawie, wylewano jeszcze fekalia czy inne nieprzyjemne rzeczy na auta przewoźników właśnie tej marki. Wygląda na to, jednak że cała sprawa wyszła Uberowi PRowo na duży plus, bo jak twierdzą przedstawiciele w kilka dni po tych zajściach, odnotowali wzrost zainteresowania usługą.

Jeśli do tego dorzucimy jeszcze korzystny wyrok UOKIK, który stwierdził że prawo nie jest dostoswane do nowych technologii, to okazuje się, że Uber raczej na naszym lokalnym rynku zapuści korzenie. W myśl tej teorii, pojawiają się fakty, a to znaczy że kolejne dwa miasta będą mogły korzystać z tej popularnej usługi. Dziś oficjalnie zostało ogłoszone, że Uber zawitał do Łodzi i Katowic, to jednak nie koniec rewelacji. Przy okazji tej operacji, obniżono także stawki dla całego kraju. Prezentują się następująco:

Screen-Shot-2016-05-18-at-10.31.30

Nowe ceny będą obowiązywać przez całe wakacje. Co na to konkurencja? Ano z pewnością zaraz się przekonamy. To co jednak cieszy, to że tam gdzie konkurencja, tam i klient zadowolony. Niech się dzieje.

Pssssst, gdyby ktoś z Was chciał spróbować, polecam zarejestrować się przez mojego linka, ja i Ty dostaniemy profity ;-)

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację