Tycoony na iPada - krew mnie zaleje

Tycoony na iPada – krew mnie zaleje

Opublikowano 25.11.2012 12:11 - 2


Odkąd mam tsblet nawet nie myślę by wracać do komputera stacjonarnego. W zupełności on wystarcza mi do swobodnego korzystania z internetu. Do poczty służy wbudowany w iOS klient, do ktrórego zdołałem przywyknąć korzystając z ajfona. Do codziennej porcji wiadomości służy mi niesamowicie wyglądający Flipboard. Prócz tego korzystam także z Safari i Chrome by przelgladać swobodnie WWW. Nie bez znaczenia pozostają także gry, ktrórych pełno w APPstore.

Jestem ogromnym fanem gier, być może nieco na wyrost nazwanych ekonomicznymi ale ze słynnej serii tycoon. Bardzo ucieszyłem sie gdy, odwiedzając APPstore, okazało się, że jest ich tam cała masa, do wyboru do koloru. Niestety pies pogrzebany w szczegółach.

Model biznesowy większości gier dostępnych w sklepie Apple jest dość prosty. Deweloperzy głównie zarabiają w mowdelu: udostępnianie gry za darmo i zarabiabie na wszelkich dodatkach do gry. Właśnie to doprowadza mnie do szewskiej pasji. Bo ile gier bym nie przetestował, to zawsze każda naciska na gracza by zakupił wirtualne kryształki, bilety, kupony czy inne głupoty by przyspieszyć budowę konkretnego budynku czy by otrzymać dostęp do budowlivpremium. Do trgo dochodzi ciągłe nagabywanie do zapraszania znajomych i spamowanie portali społecznościowych.

To oczywiście podyktowane kwestiami zarobkowymi, ale na litość nie ma już w APPstore gier, za którą zapłacę i nawet 50zł, ale będę miał komfort tego, że pogram bez tego całego spamu dookoła?

Potraktujcie te plucie jadem jako apel o podpowiedź tytułów gier typu tycoon, gdzie można pograć bez spamu. Any ideas?

Wieści z Rozładowani.pl