Twórcy Stranger Things podali tytuł pierwszego odcinka 4 serii

Twórcy Stranger Things podali tytuł pierwszego odcinka 4 serii

Opublikowano 8.11.2019 7:58 -


O nadchodzącym sezonie Stranger Things jest ostatnio bardzo głośno. Całkiem niedawno w sieci pojawiły się spekulacje, jakoby kolejna seria miała się ukazać dopiero w listopadzie przyszłego roku. Wiele doniesień wskazywało na to, że tak będzie, jednak od wczoraj mam pewne wątpliwości. Twórcy serialu ujawnili, jaki tytuł nosi odcinek pilotażowy czwartego sezonu, co mogłoby świadczyć o zbliżającej się premierze. Najpierw przyjrzyjmy się pewnym informacjom.

Tytuł pierwszego odcinka nakierowuje fanów serialu na to, czego może dotyczyć cały sezon. Wcześniej pojawiło się kilka teorii na ten temat, jednak Netflix nie potwierdził żadnej z nich. Teraz kiedy Ross i Matt Dufferowie uchylili rąbka tajemnicy o swoim serialu, fani nie powinni mieć wątpliwości, jaka będzie tematyka.

The Hellfire Club, czyli zajawka kolejnego sezonu Stranger Things

Wczoraj na Twitterze autorów pojawił się wpis, że szukają oni nowych członków do produkcji. Poniżej ukazali zdjęcie pierwszej strony scenariusza czwartego sezonu Stranger Things, na której można było dostrzec tytuł. Premierowy odcinek ma nosić nazwę The Hellfire Club, co budzi wiele negatywnych i katastroficznych skojarzeń. Nie jest to jednak pierwsza sytuacja, kiedy bracia Duffer publikują nazwę reżyserowanego filmu, obserwując jednocześnie reakcje fanów.

Do czego może odnosić się Hellfire?

Wielbicielom komiksów słowo te powinno być dobrze znane. Pojawiało się ona bowiem w kilku wydaniach Marvela już w latach 80. XX wieku. Jest to nazwa tajemniczej grupy, która stara się wpłynąć na losy świata i mu zaszkodzić. Można podejrzewać, że jej przywódcą zostanie Dustin Henderson, jednak do tej pory ani Netflix, ani twórcy tego nie potwierdzili. W rzeczywistym świecie Hellfire również ma swoje znaczenie. Nawiązuje ono do kultu diabła, czarnej magii i nieznanych starożytnych czarów. Czyżby to miało oznaczać, że The Hellfire Club będzie stanowił główne zagrożenie w czwartym sezonie?

Produkcja kolejnej serii Stranger Things ma się rozpocząć w styczniu 2020 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia mają zakończyć się w sierpniu, a to oznacza, że jeszcze przed kolejnymi świętami będziecie mogli śledzić dalsze losy swojej ulubionej paczki przyjaciół.

Źródło: Independent

Wieści z Rozładowani.pl