Twitter zmienia swój button społecznościowy

Twitter zmienia swój button społecznościowy

Opublikowano 26.11.2015 10:26 -


Żądza zmian dotknęła i samego Twittera. Ostatnio wiele się u nich działo, począwszy od zmiany słynnych gwiazdek do oznaczania ulubionych Tweetów, kończąc na wymianie samego CEO. Teraz przyszła kolej na pewnie i drobiazg, ale który pewnie spędzi sen z powiek paru osobom. Otóż odświeżony został przycisk do udostępnienia treści na Twitterze. Zmiana ta już funkcjonuje jakiś czas w sieci, ale naturalnie warto o niej wspomnieć, bo może spowodować kilka problemów.

Poniższa grafika świetnie pokaże Wam, w jaki sposób prezentują się nowe kolory w stosunku do tego jak to wyglądało poprzednio.

2

Oprócz zastosowania nowych kolorów, wielkość buttonu z licznikiem Tweetów też uległa małej zmianie. Wielkość boksu wynosi teraz 62px, zamiast 56px. To oczywiście zmiana symboliczna, ale pewnie spędzi sen z powiek wielu osobom. W końcu gdy ktoś ma kilkadziesiąt szablonów na Themeforest i przyjdzie do ich aktualizacji o taki drobiazg, to zrobi się prawdziwy problem. Tym bardziej, że aktualna wielkość tego konkretnego buttona uległa zmianie.

3

Zmiana niewielka, kosmetycznie przyjazna dla oka, ale z pewnością znajdzie się grupa niezadowolonych i w zasadzie nic dziwnego. Na całe szczęście na DW nic się nie rozjechało przez tą symboliczną zmianę, sprawdźcie lepiej jak u Was się sprawa prezentuje.

Wieści z Rozładowani.pl