Twitter you're doing it wrong!

Twitter you’re doing it wrong!

Opublikowano 25.01.2013 7:58 Aktualizacja: 25.01.2013 7:59 -


Media społecznościowe stają się coraz bardziej przytłaczające. Facebook służy mi już tylko jako narzędzie do zarządzania profilem bloga. Te wszechogarniające wyprzedawanie się z prywatności jest dla mnie przerażające. Aktualnie w trendzie są zdjęcia bobasów z ulepionymi fryzurami, nie było by to złe, gdyby nie towarzyszyły temu nawoływania by głosować akurat na ich dziecko w jakimś konkursie czy plebiscycie.

Dlatego właśnie mam Twittera, który poziom trzyma jakby wyższy. Ludzie wydają się być bardziej rozsądni, być może też dlatego, że nie panują tam durne, spamerskie programy. Oczywiście i wariatów nie zabraknie, ale oni są nieodłącznym elementem otaczającego nas świata. Od kiedy korzystam z Twittera, jestem jego wielkim fanem. Na blogu nie znajdziecie słowa krytyki pod adresem tej platformy mikroblogowej, jednak tylko do dzisiaj.

Rozumiem, że właściciele chcą poszerzać horyzonty, mobilizować użytkownika do korzystania z serwisu (mnie akurat nie muszą, robię to z własnej nieprzymuszonej chęci), dlatego tak bardzo irytuje mnie sposób postępowania, który ostatnio uskutecznia TT. Chodzi mianowicie o mejle, którymi notorycznie mnie zalewają, pomimo tego że w ustawieniach wyzbyłem się wszelkich korespondencji czy niepotrzebnych powiadomień.

 

napisali

32 osoby napisały do mnie? Nawet nie znam tych osób. Rozumiem zabieg marketingowy, ale nie lubię być oszukiwany, w ten sposób. You’re doing it wrong TWITTER!

Wieści z Rozładowani.pl